مردی در بدن میلیاردر هوانگ کی ظاهر می شود ، قادر به درمان عادت نگوک ترین از “عشق به پول” است

مردی در بدن میلیاردر هوانگ کی ظاهر می شود ، قادر به درمان عادت نگوک ترین از “عشق به پول” است

[ad_1]

از گذشته تا به امروز ، Ngoc Trinh به سرراست بودن و دوست داشتن پول مشهور است. پاهای بلند متولد 1989 ، اعتراف کردند که پول را دوست دارند.

وو خاك تیپ حتی با “مرغ های خانگی” در معرض میلیاردر قدیمی هوانگ كی قرار گرفت ، عادت او به پول حریص و حفاری در مقابل جمعیت. با این حال ، با Ngoc Trinh ، آنها بیش از حد آشنا هستند.

این مرد در برابر میلیاردر Hoang Kie ظاهر شد و Ngoc Trin را مجبور به شکستن قانون 1 کرد

Ngoc Trinh یک فیلم بدون گربه در مورد این مرد خاص بازی می کند. عکس اینترنتی

به دلیل عشق به پول ، Ngoc Trinh وقتی نمایش می گیرد قیمت کمی را نیز ارائه می دهد. با این حال ، اخیراً ، مردی که عادت تشنه پول به Ngoc Trinh را کنترل می کند ، پاهای بلند غربی خود را تکان می دهد تا موافقت کند که این عمل ناعادلانه انجام شود.

این مرد در برابر میلیاردر هوانگ کی ظاهر شد و نگوک ترین را مجبور به شکستن قانون 2 کرد

این مرد در برابر میلیاردر هوانگ کی ظاهر شد و نگوک ترین را مجبور به شکستن قانون 3 کرد

تصویری عجیب از Ngoc Trin در فیلم. عکس اینترنتی

بر این اساس ، Ngoc Trinh در یک فیلم بازیگری توسط کارگردان Le Thien Vienna و تهیه کننده Ly Minh Thang با نسبت گربه ای 0 VND شرکت کرد.

نگوک ترینه در مورد این قانون صحبت کرد ، گفت که در گذشته او به ندرت برای کسی کار می کرد ، اما با Le Thien Vienna و Ly Minh Thang متفاوت بود. Vu Khac Tiep “جوجه های حیوانات خانگی” گفت او و Le Thien Vienna و همچنین Nhu Ly Minh Thang نزدیک به 10 سال است که با هم دوست هستند و او آماده است تا برای آنها به صورت رایگان کار کند.

این مرد در برابر میلیاردر هوانگ کیو ظاهر شد و نگوک ترین را مجبور به شکست قانون 4 کرد

نگوک ترین ترین اعتراف کرد که فقط این دو مرد باعث شده اند که قوانینش را زیر پا بگذارد. عکس اینترنتی

Ngoc Trinh خودش اعتراف می کند: “فقط آقای Le Thien Vienna ، آقای Ly Minh Thang می توانند این کار را با Trinh انجام دهند. از آنجا که Trinh هرگز چیزی دریافت نکرده است ، اما من نمی دانم چه کاری انجام دهم و پرداخت آن را نمی پذیرم. از آنجا که آنها تقریباً 10 سال به هم نزدیک بوده اند ، حرکت با گربه فایده ای ندارد. “

>> همچنین مشاهده کنید: برای آخرین بار به خواننده فقید وان کوانگ لانگ نگاه کرد ، همه تحت تأثیر تصویر بی سابقه قرار گرفتند

فیلم نوید دستیابی به موفقیت در طراحی Ngoc Trinh را می دهد ، دور از تصویر معمول قبل.

این مرد در برابر میلیاردر هوانگ کی ظاهر شد و نگوک ترین را مجبور به شکست قانون 5 کرد

این مرد در برابر میلیاردر هوانگ کی ظاهر شد و نگوک ترین را مجبور به شکستن قانون 6 کرد

وانگ ، این تصویر از دو مرد است که باعث شد Ngoc Trinh قوانین خود را نقض کند. عکس اینترنتی

Ngoc Trinh به عنوان مدل با عنوان Vu Khac Tiep وارد تجارت شو شد ، به سرعت به یک نام معروف تبدیل شد. Ngoc Trinh با چهره ای بی گناه ، بلندی کامل ، به سرعت چهره طلایی وقایع شد.

>> همچنین مشاهده کنید: هو نگوک ها با اعتماد به نفس زیبایی واقعی خود را پس از زایمان نشان می دهد ، و باعث می شود کیم لی “چشمهایش باز شود”

نگوک ترینه پس از آنکه به نقش مدل پرداخت ، سپس برای همکاری با Vu Khac Tiep جدا شد. لانگ لگز ، متولد 1989 ، همچنین به عنوان بازیگر و تهیه کننده خود را به چالش کشید.

نگوک ترینه علاوه بر کار هنری خود ، به عنوان یک بازرگان موفق نیز شناخته می شود و آرزوی داشتن دارایی “ده هزار نفر” را دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *