مردم نیم فصل اول را بازی می کنند!

مردم نیم فصل اول را بازی می کنند!

[ad_1]

Nha Phuong که به عنوان ستاره A در صنعت سرگرمی ویتنام شناخته می شود ، هر زمان که در رویدادها ظاهر می شود ، تعارفات زیادی دریافت می کند. تاکنون او خیلی از بازی Nha Phuong سپاسگزار نبوده است ، اما موفقیت جدیدی در “سیب در حال اجرا” داشت.

سبک بد Nha Phuong
Nha Phuong پر از تجمل است و زیبایی آن بهتر و بهتر می شود.

“ملکه اشک” نها فونگ نزدیک به یک دهه است که در سینما بازی می کند ، اما همیشه به دلیل سفتی چهره مورد انتقاد قرار می گیرد ، اما در “سیب در حال اجرا” او نقش “مهربان” ، یک خواهر حریص و تنبل را بازی می کند. تنبل ، نها فونگ تعارفات بسیاری از حضار دریافت کرد. از ابتدای فیلم تاکنون ، نها فوونگ نقش قهرمان بائو را بازی کرده است – دختری تنبل که دوست دارد ولخرجی خرج کند و علی رغم مخالفت های برادرش عاشقانه عاشقانه دوست دارد.

گرچه به خاطر بازیگری او مورد ستایش قرار گرفت ، اما مد نها فونگ در “سیب در حال اجرا” مخاطبان را از اظهار نظر کمی ترساند.

اخیراً ، در یک ویدئوی از پشت صحنه ، نها فوونگ هنگام پوشیدن لباس عروسی باعث تب شد. همسر تروونگ گیانگ که زیبایی زیبایی داشت ، وقتی لباس عروس سفید پوشید که کاملاً ظریف به نظر می رسید ، متفاوت از سبک رنگارنگ و غیر قابل مقایسه معمول او ، احساساتی ایجاد کرد.

سبک بد Nha Phuong
نها فونگ در یک ویدیو از پشت صحنه ظاهر شد.

با این وجود ، اگر فقط قسمت اول را شلیک کنید ، نمی توانید جلوی ستایش را بگیرید اما وقتی Ao Dai را می بندید ، مخاطبان درباره استان نظر می دهند ao dai که او در حومه شهر بود ، اما این باعث تعجب مخاطب نشد ، زیرا سبک مد Nha Phuong در فیلم بسیار عجیب بود ، بنابراین این لباس احتمالاً ساده ترین لباس برای تماشای آن بود. با این حال ، زیبایی Nha Phuong خوش شانس بود که این مجموعه عکس را ذخیره کرد.

سبک بد Nha Phuong
زیبایی او مورد تعارف بسیاری قرار گرفت.
سبک مد بد Nha Phuong
اما این لباس به دلیل حومه شهر مورد انتقاد قرار گرفت.

این اولین لباسی نیست که Nha Phuong به خاطر آن انتقاد شده است. از ابتدای فیلم تاکنون ، نها فونگ همیشه در نقش دختری با سبک مد عجیب و گیج کننده ایفای نقش کرده است. او خودش مجبور بود اعتراف کند که شخصیت او دیوانه است زیرا لباس او مانند هیچ لباس دیگری نبود. مطمئناً هیچ کس در زندگی واقعی اینگونه لباس نمی پوشد. به محض ظهور ، Nha Phuong با یک “رابط” بسیار قابل سکونت با بحران هماهنگی رنگ ، چشم مخاطبان را جلب کرد.

سبک مد بد Nha Phuong
لباس های وحشتناک نها فونگ در فیلم “شکوفه سیب”. عکسهای اینترنتی

اما این تصویر بد از خودش در این لباس های “بد مثل یک روح” بود که باعث شد Nha Phuong به یک شخصیت منحصر به فرد در فیلم “سیب روان” تبدیل شود.

سبک بد Nha Phuong
جرات پوشیدن چنین لباسی حتماً جسارت زیادی لازم داشته است. عکسهای اینترنتی

شناخته شده است که برای داشتن این لباسهای زشت دیوانه وار برای Nha Phuong ، سبک جسیکا نگوین مشترک است: ایده دادن و تحقق آنها 2 ماه طول می کشد. تعداد کل مبلمان ، لباس ، لوازم جانبی جواهرات ، کفش ، کیف … به تعداد “صدها مورد” موجود در بازار ، چیزهای احمقانه ، چیزهایی که در همه جا جمع شده است …

سبک مد بد Nha Phuong

سبک جسیکا نگوین خودش تأیید کرد که این شخصیت اجازه حضور ندارد ، اگرچه شیک است ، اما نه خیلی زیاد ، می توان گفت که او یک بازیکن نیم فصل ، جیوه ای است ، اما آزرده نمی شود. به نظر می رسد که نها فوونگ نیز جرات پوشیدن این لباس های زشت کلاسیک را داشته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *