مربی لی تی درست قبل از مسابقه در ویتنام یک اولتیماتوم برای “حکم اعدام” دریافت کرد

مربی لی تی درست قبل از مسابقه در ویتنام یک اولتیماتوم برای “حکم اعدام” دریافت کرد

[ad_1]

VIDEO VIDEO ویتنام در مقابل استرالیا:

https://www.youtube.com/watch؟v=4MnY38uygIA

عصر روز 7 اکتبر ، چند ساعت قبل از مسابقه چین و ویتنام ، روزنامه چینی Sohu تیتر زد: “پیش بینی دیدار چین و ویتنام: تیم چین 4-3-3 بازی می کند و حمله می کند ، مسی ویتنام روی نیمکت است”به با این حال ، محتوای مقاله دارای یک پاراگراف است که واقعاً خیره کننده است.

“این یک مسابقه بسیار جالب است ، زیرا هیچ یک از تیم ها در مرحله سوم مقدماتی گلی به ثمر نرسانده اند. بنابراین زمان آن رسیده است که یکی از دو تیم جلو بیاید. این دیدار همچنین یک بازی بسیار قابل توجه بین دو تیم است. مربی پارک Hang Seo و Li Tie ، برای مربی Li Tie ، این مسابقه حتی مهمتر است که احتمالاً حتی بر آینده صندلی مربیگری او نیز تأثیر خواهد گذاشت. “

سرمربی چینی درست قبل از ساعت مسابقه در ویتنام تل 1 ، یک حکم اعدام دریافت کرد
مربی لی تی تحت فشار زیادی از سوی رسانه های چینی قرار دارد – عکس: سوهو

“در حالی که مربی پارک هانگ سئو ارزش خود را ثابت کرده و به ارتقاء تیم ویتنام کمک کرده است ، لی لی مربی تازه کار است. اگر تیم چین در این دیدار مقابل ویتنام شکست بخورد ، مربی لی با اخراج به پایان می رسد.”، روزنامه سوهو به طور تکان دهنده ای اظهار نظر کرد.

“ترکیب اصلی و استراتژی ورود هر دو تیم عامل تعیین کننده خواهد بود. تیم چین روی بازیکنان طبیعی تمرکز خواهد کرد. مشکل از چهار بازیکن Jiang Guangtai (Tias Browning) ، Alan Carvalho ، Luo Guofu (Aloisio) است. الکسون ، از بازیکنی که استفاده خواهد شد “ سوهو سوالی پرسید.

برعکس ، روزنامه سوهو نیز بسیار علاقه مند است و وضعیت پرسنل متاثر از طوفان در ویتنام را با مصدومیت درک می کند. تلفن: “تیم ویتنام نمی تواند قوی ترین قدرت را برای این مسابقه داشته باشد ، بسیاری از بازیکنان کلیدی مهم است که دچار آسیب دیدگی شویم. قدرت و کیفیت تیم شما “

این مربی چینی درست قبل از مسابقه ویتنام 2 یک اولتیماتوم برای
پارک مربیان توسط مطبوعات چینی بسیار ستایش می شود – عکس: سوهو

با این حال ، می توان دریافت که روزنامه معتبر چین از نتیجه برد برای میزبان مطمئن نیست: “با این حال ، بعید است تیم چین بتواند تیم شکست خورده ویتنام را شکست دهد. از نظر قدرت ،” سوهو در پایان گفت.

سوهو نه تنها خوش بین نیست و به روحیه جنگندگی تیم چین کمک نمی کند ، بلکه قبل از دیدار مهم مقابل ویتنام پیامی پر از فشار و چالش به مربی لی تی داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *