مراسم خاکسپاری ون کوانگ لانگ به پایان رسید ، خواننده فقید پس از نزدیک به یک ماه مرگ در زادگاهش دونگ تپ استراحت کرد

مراسم خاکسپاری ون کوانگ لانگ به پایان رسید ، خواننده فقید پس از نزدیک به یک ماه مرگ در زادگاهش دونگ تپ استراحت کرد

[ad_1]

پس از عزیمت ناگهانی وان کوانگ لانگ ، دوستان و اقوام مجبور شدند درد را فروکش کنند تا بتوانند از ماجرا با خواننده مراقبت کنند. پس از تشییع جنازه در 4 ژانویه (در ایالات متحده) ، خاکستر او به ویتنام بازگردانده شد و توسط خانواده اش در قبر در زادگاهش دونگ تپ به خاک سپرده شد.

مراسم خاکسپاری ون کوانگ لانگ به پایان رسید ، خواننده فقید پس از نزدیک به یک ماه عزیمت ، در زادگاه خود دونگ تپ استراحت کرد.

وان کوانگ لانگ در زادگاهش دونگ تپ به خاک سپرده شده است

در 18 ژانویه ، خواننده Luong Gia Hui تأیید کرد که خاکسترهای وانگ کوانگ لانگ به ویتنام بازگردانده شده و در معبدی در زادگاهش دونگ تپ در وضعیت تاهل قرار گرفته است. صبح روز بیستم ژانویه مراسم تشییع پیکر این هنرمند فقید در فضایی دنج با حضور اقوام و برخی از دوستان نزدیک برگزار شد.

به گفته دوستان خواننده فقید ، ساعت 20:00 روز 20 ژانویه ، خاکستر وان کوانگ لانگ را در داخل مقبره قرار دادند. قبر او در کنار محل استراحت پدربزرگ و مادربزرگش قرار می گیرد – جایی که بستگان اغلب می توانند برای مراقبت از او و ملاقات او بیایند.

مراسم خاکسپاری وان کوانگ لانگ به پایان رسید ، خواننده فقید پس از نزدیک به یک ماه عزیمت در زادگاه خود دونگ تپ آرام گرفت.

مراسم خاکسپاری خواننده فقید در فضایی دنج برگزار شد

مراسم خاکسپاری وان کوانگ لانگ به پایان رسید ، خواننده فقید پس از نزدیک به یک ماه ترک در شهر خود ، دونگ تپ در حال استراحت بود

برخی از دوستان نزدیک خواننده فقید در مراسم تشییع جنازه شرکت کردند

مراسم خاکسپاری وان کوانگ لانگ به پایان رسید ، خواننده فقید پس از نزدیک به یک ماه عزیمت در زادگاه خود دونگ تپ استراحت کرد.

صبح روز 20 ژانویه ، این خواننده مرد در زادگاهش دونگ تپ در حال استراحت بود

اوایل بعد از ظهر 29 دسامبر ، خواننده وانگ کوانگ لانگ در غم و شوک طرفداران و تجارت نمایشی ویتنام در ایالات متحده درگذشت. به دلیل همه گیری ، خانواده وی نتوانستند جسد وی را به ویتنام بازگردانند. قبل از سوزاندن جسد در 4 ژانویه ، مراسم تشییع جنازه در ویتنام و ایالات متحده برگزار شد.

علاوه بر این ، بازگشت خاکستر از وان کوانگ لانگ به ویتنام نیز با مشکلات زیادی روبرو است. به گفته خواننده خارجی Cavi Tran ، به دلیل ترجمه Covid-19 ، هیچ کس نمی تواند خاکستر این هنرمند مرد را به ویتنام برگرداند. بر این اساس ، خاکسترهای Van Quang Long مستقیماً از طریق پست به فرودگاه Tan Son Nat ارسال می شوند. بنابراین نزدیک به 3 هفته طول کشید تا خانواده خاکستر این هنرمند فقید را برای دفن در خانه دریافت کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *