مراسم اختتامیه در فصل کوید ساکت و خالی است: گواهی لیاقت هنوز جایی است که دانش آموزان می روند؟

مراسم اختتامیه در فصل کوید ساکت و خالی است: گواهی لیاقت هنوز جایی است که دانش آموزان می روند؟


فصل Covid امسال در حالی است که دانش آموزان در حال آماده شدن برای امتحانات ترم دوم هستند و در آستانه پایان سال تحصیلی هستند. ترجمه Covid-19 بسیاری از دانش آموزان را ترغیب به تعطیلات ابتدایی تابستان کرد ، در حالی که مدارس ابتدا تصمیم به مرخصی می گرفتند که فکر می کرد بعداً به آزمون برگردند.

در این زمینه ، تصویر مراسم اختتامیه بی سابقه سکوت بسیاری از مردم را ناراحت کرد. مطابق با اخبار زینگصبح 25 ماه مه ، دبستان دبستان لو لای ، منطقه های چائو ، دا نانگ مراسم اختتامیه سال تحصیلی 2020-2021 را برگزار کرد.

مراسم اختتامیه در فصل کوید ساکت و خالی است: گواهینامه لیاقت هنوز وجود دارد ، دانش آموزان از بین رفته اند 1
عکس: دبستان Le Lai ، Da Nang

مراسم اختتامیه با جوایز کامل ، دیپلم ، لیاقت برای دانش آموزان با پیشرفت تحصیلی خوب در سال تحصیلی گذشته. معلمان نیز در اوایل حضور داشتند و جوایز را به طور کامل آماده می کردند.

فقط این مراسم اختتامیه خیلی ساکت است! هیچ دانش آموزی برای دریافت این هدایا حاضر نشد. بدون پرچم ، بدون سرگرمی ، مراسم اختتامیه به سرعت و تا حد امکان محدود برگزار شد.

مراسم اختتامیه در فصل کوید ساکت و خالی است: گواهی افتخار هنوز وجود دارد ، دانش آموزان از بین رفته اند 2
والدین فقط برای دریافت هدیه ، گواهینامه می آیند و سریعاً آنجا را ترک می کنند. عکس: دبستان Le Lai ، Da Nang

به منظور تهیه پیش بینی هایی برای پیشگیری از شیوع بیماری ، این مدرسه در دو صبح و بعد از ظهر زمان را برای اعطای جوایز و دیپلم به هر سطح مربوطه اختصاص داده است. والدین می آیند تا از هر میز تحویل بگیرند تا از سردرگمی جلوگیری کنند و امنیت بیشتری داشته باشند.

مراسم اختتامیه در فصل کوید ساکت و خالی بود: گواهی افتخار هنوز وجود دارد ، دانش آموزان غایب هستند 3
هدایا و گواهینامه ها برای هر کودک در حالت نشسته قرار می گیرند تا از سردرگمی جلوگیری شود. عکس: دبستان Le Lai ، Da Nang

یک نماینده دبستان Le Lai گفت: “این سال تحصیلی بسیار ویژه ای است. هر ساله ، در پایان سال تحصیلی ، حیاط مدرسه زنده می شود. دانش آموزان منتظر این روز هستند تا روی صحنه بروند و مورد ستایش قرار گیرند. امسال من برای آنها متاسفم.

اما این مدرسه همچنین تلاش می کند تا حد ممکن متفکرانه اقدام کند ، سوابق دانش آموزان در پاکت های جداگانه ای وجود دارد که نام دانش آموز را دربر دارد. جوایز ، دیپلم ها با نامه تبریک مدیر به دقت بسته می شوند. “

مراسم اختتامیه در فصل کوید ساکت و خالی است: گواهینامه لیاقت هنوز وجود دارد ، دانش آموزان از بین رفته اند 4
مراسم ختم آرام ، بدون هنر و گل در فصل Covid. عکس: دبستان Le Lai ، Da Nang

هر کس وقتی چنین مراسم اختتامیه ای را در نظر می گیرد کمی احساس هیجان ، غم و اندوه می کند. با این حال ، به دلیل تأثیر اپیدمی کوید -19 ، این موثرترین و ایمن ترین راه است. همه امیدوارند که ترجمه به زودی تغییر کند تا همه بتوانند به ریتم طبیعی خود برگردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *