مراسم اختتامیه در فصل کوید ساکت و خالی است: گواهی لیاقت هنوز جایی است که دانش آموزان می روند؟

مراسم اختتامیه در فصل کوید ساکت و خالی است: گواهی لیاقت هنوز جایی است که دانش آموزان می روند؟

[ad_1]

فصل Covid امسال در حالی است که دانش آموزان در حال آماده شدن برای امتحانات ترم دوم هستند و در آستانه پایان سال تحصیلی هستند. ترجمه Covid-19 بسیاری از دانش آموزان را ترغیب به تعطیلات ابتدایی تابستان کرد ، در حالی که مدارس ابتدا تصمیم به مرخصی می گرفتند که فکر می کرد بعداً به آزمون برگردند.

در این زمینه ، تصویر مراسم اختتامیه بی سابقه سکوت بسیاری از مردم را ناراحت کرد. مطابق با اخبار زینگصبح 25 ماه مه ، دبستان دبستان لو لای ، منطقه های چائو ، دا نانگ مراسم اختتامیه سال تحصیلی 2020-2021 را برگزار کرد.

مراسم اختتامیه در فصل کوید ساکت و خالی است: گواهینامه لیاقت هنوز وجود دارد ، دانش آموزان از بین رفته اند 1
عکس: دبستان Le Lai ، Da Nang

مراسم اختتامیه با جوایز کامل ، دیپلم ، لیاقت برای دانش آموزان با پیشرفت تحصیلی خوب در سال تحصیلی گذشته. معلمان نیز در اوایل حضور داشتند و جوایز را به طور کامل آماده می کردند.

فقط این مراسم اختتامیه خیلی ساکت است! هیچ دانش آموزی برای دریافت این هدایا حاضر نشد. بدون پرچم ، بدون سرگرمی ، مراسم اختتامیه به سرعت و تا حد امکان محدود برگزار شد.

مراسم اختتامیه در فصل کوید ساکت و خالی است: گواهی افتخار هنوز وجود دارد ، دانش آموزان از بین رفته اند 2
والدین فقط برای دریافت هدیه ، گواهینامه می آیند و سریعاً آنجا را ترک می کنند. عکس: دبستان Le Lai ، Da Nang

به منظور تهیه پیش بینی هایی برای پیشگیری از شیوع بیماری ، این مدرسه در دو صبح و بعد از ظهر زمان را برای اعطای جوایز و دیپلم به هر سطح مربوطه اختصاص داده است. والدین می آیند تا از هر میز تحویل بگیرند تا از سردرگمی جلوگیری کنند و امنیت بیشتری داشته باشند.

مراسم اختتامیه در فصل کوید ساکت و خالی بود: گواهی افتخار هنوز وجود دارد ، دانش آموزان غایب هستند 3
هدایا و گواهینامه ها برای هر کودک در حالت نشسته قرار می گیرند تا از سردرگمی جلوگیری شود. عکس: دبستان Le Lai ، Da Nang

یک نماینده دبستان Le Lai گفت: “این سال تحصیلی بسیار ویژه ای است. هر ساله ، در پایان سال تحصیلی ، حیاط مدرسه زنده می شود. دانش آموزان منتظر این روز هستند تا روی صحنه بروند و مورد ستایش قرار گیرند. امسال من برای آنها متاسفم.

اما این مدرسه همچنین تلاش می کند تا حد ممکن متفکرانه اقدام کند ، سوابق دانش آموزان در پاکت های جداگانه ای وجود دارد که نام دانش آموز را دربر دارد. جوایز ، دیپلم ها با نامه تبریک مدیر به دقت بسته می شوند. “

مراسم اختتامیه در فصل کوید ساکت و خالی است: گواهینامه لیاقت هنوز وجود دارد ، دانش آموزان از بین رفته اند 4
مراسم ختم آرام ، بدون هنر و گل در فصل Covid. عکس: دبستان Le Lai ، Da Nang

هر کس وقتی چنین مراسم اختتامیه ای را در نظر می گیرد کمی احساس هیجان ، غم و اندوه می کند. با این حال ، به دلیل تأثیر اپیدمی کوید -19 ، این موثرترین و ایمن ترین راه است. همه امیدوارند که ترجمه به زودی تغییر کند تا همه بتوانند به ریتم طبیعی خود برگردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *