مجموعه گل آلود ناخن های پا ناگهان متزلزل به نظر می رسد و باعث طوفان در شبکه های اجتماعی می شود

مجموعه گل آلود ناخن های پا ناگهان متزلزل به نظر می رسد و باعث طوفان در شبکه های اجتماعی می شود

[ad_1]

در یک زندگی مدرن تر ، نیازهای زیبایی انسان ، به ویژه زنان ، بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. نه تنها انجام مو ، خرید لباس ، بلکه مراقبت از پوست ، ساخت قلاب … هر Tet می آید ، زنان هنگام انتخاب مدل ها سردرد می گیرند ، ببینید روند فعلی چگونه است.

مجموعه ناخن های
مجموعه ای از ناخن ها با نام تجاری “دست های گل آلود” ، باعث “تب” برای شبکه می شود (عکس CND)

به تازگی ، CND – Creative Nail Design – پیشروترین شرکت جهان در زمینه زیبایی ناخن ، ناگهان عکس مجموعه ای جدید از ناخن ها را به اشتراک گذاشت و بلافاصله مورد توجه ویژه قرار گرفت.

این مارک خاص ناخن با افتخار می گوید که آنها برای ایجاد ناخن هایی به سبک فرانسوی و پسندیدن آنها با Denim Patch همکاری کرده اند. بر این اساس ، رنگ اصلی رنگ مجموعه ناخن صورتی روشن است ، نوک ناخن سرب است.

ست ناخن
ست ناخن باعث می شود بسیاری از افراد به فکر دست و پاهای گل آلود باشند

به محض اینکه در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد ، بلافاصله ناخن توجه را جلب کرد وقتی که باعث شد بسیاری از افراد ، به ویژه جامعه آنلاین ویتنام ، به فکر دست کشاورز گل آلود بیفتند. یا خاک کثیف روی دست

“به ناخن نگاه کن ، احساس می کند تمیز نیست ، واقعاً خارش دارد” ، “واقعاً به نظر می رسد دست کشاورز انگشت را بالا می برد” ، “به این نگاه کن ، هرکسی که نمی داند کثیف است ، از بریدن ناخن خودداری می کند.” . دست “،” مثل ناخن هایم وقتی از کار برگشتم “…

به نظر می رسد مجموعه ناخن های
نظرات انجمن آنلاین

هیچ کس نمی تواند روی یک روز زیبا حساب کند ، ناخن هایی که باعث می شود بسیاری از مردم آنها را تعقیب کنند ناگهان به یک “روند داغ” تبدیل می شوند و باعث طوفان در شبکه های اجتماعی می شوند. مشخص نیست که سازنده از کجا به این ایده رسیده است ، اما واقعاً مجموعه ای از ناخن ها است که باعث حرکت می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *