مجروح اما همچنان برای رساندن پول به فقرا با زمان مسابقه می دهد

مجروح اما همچنان برای رساندن پول به فقرا با زمان مسابقه می دهد

[ad_1]

رفتن هنرمند چی تای در اوایل دسامبر باعث شد مردم نتوانند کمک کنند ، اما او شوکه شد و متاسف شد. به دلیل عزیمت ناگهانی ، خواننده فقید هنوز بسیاری از پروژه ها و برنامه های تلویزیونی ناتمام را در اختیار دارد که هنوز پخش نشده اند.

اخیراً برنامه Chance to Change Your Life پخش شد – نمایشی که در زمان قبل از عزیمت NS Chi Tai ضبط شده است. در این برنامه ، تصویر آشنای هنرمندی که درگذشت باعث شد بسیاری از بینندگان احساس نوستالژی کنند.

تصویر زیبای NS Chi Tai فقید پخش شد: زخمی اما همچنان برای آوردن پول به فقرا با زمان مسابقه می دهد 1

چی تای در سفر خود تلاش زیادی کرد تا به پسر کمک کند تا زندگی خود را در شرایط دشوار تغییر دهد

با پیوستن به این برنامه ، NS Chi Tai مجبور شد برای رفتن به بازار ، آشپزی و پاسخگویی به چالش های خود با زمان رقابت کند. در سن 62 سالگی ، عملکرد NA فقید نیز با محدودیت های زیادی روبرو شد ، به خصوص هنگامی که پای او آسیب دیده بود. به اشتراک گذاری چی تای بسیاری از بینندگان را بسیار تحت تأثیر قرار داد: “پای من درد می کند ، درد می کند ، اما من هنوز سعی می کنم بدون شکایت بدوم ، زیرا می خواهم جایزه را سریع دریافت کنم.”.

تصویری زیبا از مرحوم NS Chi Tai که به تازگی پخش شد: زخمی اما همچنان در حال رقابت با زمان برای آوردن پول برای فقرا است 2

اگرچه NS درد پا را تجربه می کند ، اما او هنوز هم سعی می کند تمام تلاش خود را برای رفع این چالش انجام دهد

تیم NS Chi Tai با غلبه بر بسیاری از چالش های فیزیکی دیگر با هم تیمی های خود ، سرانجام بیش از 72 میلیون دانگ را به دست آورد. تمام این پول توسط مجلس شورای ملی متأخر توسط خانواده بن پسران به خانواده پسری به نام Tuan Ann داده شد. این پسر وضعیت دشواری دارد و در حال حاضر با مادرش که بیمار روانی است زندگی می کند و توانایی کار جدی را از دست داده است زندگی می کند.

تصویر زیبا از مرحوم NS Chi Tai به تازگی پخش شده است: زخمی اما هنوز در حال رقابت با زمان برای آوردن پول برای فقرا است 3

خوشبختی این هنرمند فقید پس از آنکه او و هم تیمی هایش به دلیل حمایت از پسری در شرایط دشوار 72 میلیون VND به دست آوردند

هرچند هنرمند فقید چی تای درگذشت ، اما تصاویر زیبا از این هنرمند فقید همیشه در قلب هواداران است. پیش از این ، بسیاری از بینندگان نیز علاقه خود را به عمل یادآوری ابراز داشتند از یک هنرمند با استعداد مانند نقاشی پرتره از اواخر مجلس شورای ملی با صدها خط تشکر یا تابلوهای تبلیغاتی به عنوان قدردانی از مجلس ملی متأخر ، … احساسات شدیدی را در افکار عمومی برانگیخت. همه این اقدامات زیبا هم ادای احترام به آن مرحوم و هم راهی برای ابراز محبت میلیون ها مخاطب ویتنامی به این هنرمند با استعداد است و هرکدام موجب شادی معنوی بسیاری از افراد می شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *