متأسفانه برای تصویر یک پزشک زن که در اواسط سال نو به دلیل خستگی بیهوش می شود

متأسفانه برای تصویر یک پزشک زن که در اواسط سال نو به دلیل خستگی بیهوش می شود

[ad_1]

در شب سال نو ، هجوم مردم به مناطق مرکزی هجوم آوردند و آتش بازی های انتقال بین سال جدید و سال جدید را تحسین کردند. هنوز هم افرادی هستند که بی سر و صدا در سفر خود برای مقابله با اپیدمی کوید -19 در ویتنام سهیم هستند.

مطابق با قانون و خوانندگانعصر اول ژانویه ، دکتر Huynh Minh Chin ، رئیس هیئت مدیره بخش جداسازی منطقه Bau Bang (استان Binh Duong) ، گفت که در شب سال نو ، یک پزشک زن از مرکز پزشکی منطقه بلافاصله ناپدید شد. در منطقه جدا شده برای پیشگیری و کنترل COVID-19.

متأسفانه برای تصویر یک پزشک زن که در اواسط سال نو به دلیل خستگی غش می کند 1

این مورد در مورد خانم نگو تی توو ترانگ (24 ساله) ، پزشک طب سنتی وجود دارد.

پیش از این ، منطقه قرنطینه پذیرای 276 شهروند ویتنامی بود که از شماره پرواز VN30 از آلمان بازگشتند. بیش از 220 شهروند بلافاصله پس از ورود به منطقه جدا شده Bau Bang ، Binh Duong نقل مکان کرده اند.

روند نمونه گیری COVID-19 نشان داد که 5 مورد مثبت nCoV وجود دارد و وزارت بهداشت موارد جدید را در عصر اول ژانویه اعلام کرد.

با توجه به کشف موارد جدید ، مدیریت منطقه قرنطینه باید بر روی طبقه بندی تمرکز کند تا بیماران آلوده به COVID-19 را برای درمان بیاورد. نزدیک به 30 کارمند بهداشتی در شب سال نو تا اول ژانویه کار می کنند تا موارد F1 و F2 موارد فوق را شناسایی کنند.

در این شرایط ، دکتر ترنگ به دلیل خستگی و گرسنگی بیش از حد بیهوش شد. نزدیک ساعت 4 صبح توسط برادرانش او را بیرون آوردند و تحت مراقبت و سلامتی قرار گرفتند.

از تصویر یک پزشک زن محروم شده است که به دلیل خستگی در نیمه شب سال نو غش کرده است

از تصویر یک پزشک زن محروم شده است که در اواسط سال نو به دلیل خستگی بیهوش شده است 3

تصویر دکتر ترنگ پس از احیا. عکس: قانون و خوانندگان

در شرایط اپیدمی ، دکتر چین همچنین متأسف شد که کارکنان هنگام مقابله با شب سال نو در برابر اپیدمی فشار وارد کنند. در آن شب ، یک نگهبان 55 ساله هنوز مجبور بود لباس محافظ بپوشد و از محل عبور مسافران اسپری ضد عفونی کننده بپاشد.

از تصویر یک پزشک زن محروم شده است که در اواسط سال نو به دلیل خستگی بیهوش شده است 4

غمگین و ناراحت ، کادر پزشکی آماده استقبال از تت و خانواده اش پس از ماه کامل در ژانویه شدند.

همچنین ، طبق گفته دکتر چین ، او برای همه بسیار ناراحت و متأسف است زیرا هنگام انجام وظیفه باید استرس داشته باشد در حالی که مردم منتظر شب سال نو هستند.

برادران تصمیم گرفتند که باید 28 روز و نه 14 روز در قرنطینه بمانند ، زیرا مردم از خارج از کشور برای جشن Tet بازگشتند ، اما وضعیت اپیدمی پیچیده است.

از تصویر یک پزشک زن محروم شده است که به دلیل خستگی در نیمه شب سال نو غش کرده است

کادر پزشکی از شب سال نو در بخش انزوا استقبال می کنند. عکس: قانون و خوانندگان

مطمئناً موارد مثبت در گروه های بازگشت کننده وجود خواهد داشت. “ گفت دکتر چین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *