متأسفانه ، این دو خواهر در آب و هوای سرد در کنار رودخانه سرخ رها شدند و نامه را حتی دلخراش تر گذاشت.

متأسفانه ، این دو خواهر در آب و هوای سرد در کنار رودخانه سرخ رها شدند و نامه را حتی دلخراش تر گذاشت.

[ad_1]

به تازگی ، شبکه اجتماعی فیس بوک به شدت داستان دو کودک ، یک دختر متولد 2016 و یک پسر متولد 2018 را به اشتراک گذاشته است. دو کودک توسط یک عموی به رودخانه رودخانه سرخ منتقل شده و با نامه ای از او خواسته اند که چه کسی خانه را به خانه برد فرزندان.

متأسفانه ، دو خواهر در آب و هوای سرد در رودخانه رودخانه قرمز رها شدند و نامه را حتی دلخراش تر گذاشت 1

دو خواهر و کودک جوان توسط خانواده ساحل کو حمل شده اند. عکس: اینترنت

خانم بیچ ، اولین شخصی که این دو کودک را پیدا کرده و اکنون از آنها مراقبت می کند ، گفت که ظهر روز 9 ژانویه ، او و خواهرش به خانه برمی گردند (شهرداری لو لوئی ، منطقه توئونگ تین ، هانوی) و پس از آن دیدار می کنند. با دو خواهر کودک داشت روی گودال گریه می کرد. پس از پرسیدن س ،ال ، او متوجه شد که خواهرزاده اش کوین است و برادرزاده نیز نام است. کوین آن گفت که پدر و مادر هر دو مرده اند و هر دو کودک را از عموی خود گرفته اند.

کوین به همراه نامه اعضای خانواده اش 1.2 میلیون دلار از جیب خود بیرون آورد. “من 2 نوه دارم. پدر و مادر او هر دو مرده اند. من نمی توانستم او را بزرگ کنم ، کسی که او را پیدا کند دوست دارد 2 نوه من را بزرگ کند. متشکرم. دختر در 18 اکتبر 2016 به دنیا آمد. پسر در 4 سپتامبر 2018 متولد شد. “

متأسفانه این دو خواهر در آب و هوای سرد در رودخانه سرخ رودخانه رها شدند ، نامه حتی دلخراش تر بود 2

نامه ای که نزدیکان دختر کوچک به جا گذاشته اند. عکس: اینترنت

خانم بیچ پس از یافتن دو کودک خردسال ، آنها را به خانه برد و به مقامات محلی گزارش داد. پس از دریافت این خبر ، مقامات 2 کودک را برای معاینه پزشکی فرستادند و نتایج ثابت بودند. کوین و نام نه به یاد خانه خودشان افتادند و نه خانه خانواده ، آنها فقط می دانستند که او دو خواهر را آنجا برده و رفته است. در انتظار تحقیقات مقامات ، خانم بیچ به طور موقت از دو کودک مراقبت می کند.

داستان 2 کودک جامعه آنلاین را به شدت ناراحت کرد. یتیم خانه کودکان بسیار رقت انگیز بود ، اما اکنون نزدیکان آنها نمی توانند باردار شوند ، آنها باید در هوای سخت شمال به این ترتیب رها شوند. فقط در این صورت است که می توانید هوا سرد و حتی سخت ببینید ، مردم آن را دوست ندارند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *