مادر شوهر در صحنه “درخشش خورشید و زمین” در اواسط فصل اپیدمی سخت ترین صفحه نمایش است

مادر شوهر در صحنه “درخشش خورشید و زمین” در اواسط فصل اپیدمی سخت ترین صفحه نمایش است

[ad_1]

در حال حاضر ، وضعیت Covid-19 در حال پیشرفت پیچیده ای است. به ویژه در پایان سال ، تقاضا برای سفر به انسان افزایش می یابد ، و این بیماری بیش از پیش به عنوان خطر بالقوه شیوع در جامعه تبدیل می شود. در این زمان ، بیش از هر زمان دیگری ، باید احساس خودآگاهی خود را افزایش دهیم تا از خود و دیگران محافظت کنیم.

با “مادر شوهر” لان هونگ ، اخیراً در صفحه شخصی او اقدامات ضد اپیدمی انجام شده است. در روزهای پایانی سال ، خانواده این زن هنرمند برای روشنایی خانواده خود به زادگاهش برمی گردند ، اما با تلاش برای “ایمن کردن موقت” با پخش یک قالیچه در حاشیه جاده ، تلاش می کنند تا از امنیت خود و همه اطرافش محافظت کنند. شام بخوریم بله برای همه خانواده این هنرمند ترجیح نمی دهند وارد رستوران شوند ، اما در عوض ابزار و مواد اولیه را برای پخت و پز در طول راه به همراه دارند.

مادر شوهر در اواسط فصل اول سختگیرترین صفحه نمایش است
خانواده هنرمند مردم لان هونگ در یک وضعیت “موقتی” قرار دارند تا بتواند با خیال راحت از خانواده و افراد اطرافش محافظت کند.

“فقط به دلیل COVID ، آنها برای روشن کردن شهر خود به زادگاه خود بازگشتند ، جرأت ورود به خانه هیچ کس یا رفتن به مغازه ها را ندارند و همه خانواده برای ایمنی او را منزوی می کنند!” سفری با خاطرات زیاد! “، هنرمند مردمی Lan Huong را به اشتراک گذاشت.

در زیر این تصاویر ، علاوه بر آرزوی سلامتی ، طرفداران نمی توانند روحیه ضد اپیدمی خانواده هنرمند مردم ، Lan Huong را ستایش کنند و امیدوارند که همه باید آگاهانه از خود و افراد اطرافشان محافظت کنند.

مادرشوهر در اوج فصل 2 اپیدمی سخت ترین فرد روی صفحه است

هنرمند مردم لان هونگ یکی از بازیگران “پیشکسوت” سینمای ویتنام است. وی در قلب مخاطبان ویتنامی خاطرنشان کرد ، در تعدادی از فیلمها مانند: فصل گواوا ، بندرگاه لانگ ، باد روستای کین ، پایان آسمان ، … بازی کرد ، به ویژه ، این هنرمند زن بسیار قوی تأثیر گذاشت هنگامی که به عنوان مادرشوهر در فیلم “زندگی با مادر شوهر خود” مشغول شد.

مادر شوهر در میان فصل اپیدمی 3 ، سختگیرترین صفحه نمایش است
هنرمند مردم لان هونگ در “زندگی با مادرشوهرش”

نه تنها این ، لان هونگ همچنین به داشتن یک رابطه عاشقانه “رویایی” با هنرمند شایسته “دو کی” مشهور است ، که هر دو در سن 27 سالگی به طور رسمی ازدواج کردند و صاحب دو پسر شدند.

مادرشوهر در اوج فصل 4 اپیدمی سخت ترین فرد روی صفحه است
هنرمند مردم لان هونگ و همسرش ، هنرمند ارجمند دو کی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *