لی تو که دیگر “پری روستا” نیست: این درست است که حتی اگر کار نمی کنی ، باز هم می توانی غذا بخوری

لی تو که دیگر “پری روستا” نیست: این درست است که حتی اگر کار نمی کنی ، باز هم می توانی غذا بخوری

[ad_1]

برای کسانی که عاشق غذاهای روستایی هستند ، تمایل به ترک شهر و بازگشت ناشناخته نیست لی تو اینبه این دختر اهل سیچوان (چین) بینندگان بسیاری را با عکسهای زیبایی از روند پخت و پز ، رشد و پخت … به سبک روستایی جذب خود کرده است. به همین دلیل Ly Tu That برای همه با نام صمیمی “پری روستا” شناخته می شود.

Ly Tu این دیگر
Ly Tu این در زندگی واقعی “پری روستا” نامیده می شد (عکس weibo)

پس از 6 سال شهرت ، لی تو که به دستاوردهای زیادی از شهرت تا پول دست یافته است ، و تصمیم گرفت به جای فیلمبرداری دیگر ، “دستان خود را بشوید و شمشیر خود را زمین بگذارد”. اگرچه شهرت او رسوایی ها و سر و صداهای زیادی را به همراه داشت ، اما حرفه زیبایی های متولد 1990 هنوز به سرعت با بادبادک بادبادک بالا می رفت. به همین دلیل است که تا کنون ، حتی اگر کار نکند ، هنوز از پلت فرم ویدیویی که در 6 سال گذشته ساخته است ، درآمد دارد.

Ly Tu این
گفته می شود که او تصمیم گرفته است فیلم های غذایی را متوقف کند (تصویر صفحه)

طبق آمار ، تا کنون Ly Tu That دارای یک کانال Youtube با بیش از 16 میلیون مشترک است. وی همچنین مفتخر است که در ژانویه 2021 در رکوردهای گینس به عنوان “مشترک ترین کانال یوتیوب چین” شناخته شد.

Ly Tu این
با این حال ، درآمد آن در 6 سال گذشته مطابق با پلت فرم ویدیو است

وب سایت DSB همچنین محاسبه کرد و گفت که “پری روستا” اکنون تبدیل به یک میلیونر خانگی قبل از 30 سالگی شده است که در سراسر چین شناخته شده است. به طور متوسط ​​، 50 میلیون یوان (بیش از 162 میلیارد VND) درآمد داشت. رتبه تجاری این زیبایی نیز به بیش از 10 رقم رسید.

Ly Tu که دیگر
اطلاعاتی که Ly Tu که دیگر فیلم های غذایی نمی سازد باعث پشیمانی بسیاری از افراد می شود (تصویر صفحه)

با وجود چنین موفقیتی ، چه Ly Tu را انجام دهید یا نه ، لازم نیست نگران این موضوع باشید. با این حال ، تعداد کمی از مردم می دانند که زیبایی خانواده لی دارای گوشه های پنهان غیر منتظره ای است. Ly Tu این تصمیم برای توقف فیلمبرداری به این دلیل است که او می خواهد بر روی تحصیلات خود تمرکز کند ، او می خواهد بین کار و زندگی تعادل ایجاد کند. با وجود 31 سالگی ، لی تو که هنوز از دبیرستان فارغ نشده است.

Ly Tu که دیگر

اطلاعات Assistant Ly Tu That گفت که کانال You Tu You You به طور موقت ارسال ویدیوها را برای رفع برخی مشکلات متوقف می کند. انجام شد ، او همچنین مخفی نمی شود و در شبکه های اجتماعی ظاهر می شود تا وضعیت را برای طرفداران به روز کند.

Ly Tu این

مشخص است که آخرین محصول منتشر شده توسط Ly Tu That در 14 جولای است. او بیش از یک ماه است که هیچ ویدئویی ارسال نکرده است. این امر مخاطبان را نگران کرد و دائماً در مورد آن س askingال می کردند و شایعاتی مبنی بر بازنشستگی “پری های روستا” برانگیخت.

https://www.youtube.com/watch؟v=u-xS-dkz3a0

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *