لین لان فریاد زد و از همه التماس کرد که به افراد مسن حمله نکنند

لین لان فریاد زد و از همه التماس کرد که به افراد مسن حمله نکنند

[ad_1]

در چند روز گذشته ، عزیمت خواننده مرد Van Quang Long باعث تعجب و تأسف عموم مردم شده است. با ترک همسر و فرزندانش ، بسیاری از مردم اکنون نمی توانند نگران سلامتی و وضعیت روانی لین لان – همسر دوم ، که بسیار وابسته به وان کوانگ لانگ هستند ، باشند.

والدین وانگ کوانگ لانگ عروس خود را قبول نکردند: لین لان فریاد زد ، از همه التماس کرد که به بزرگسالان حمله نکنند 1

وان کوانگ لانگ از خانواده کوچک خود خوشحال است

به تازگی ، مصاحبه ای با والدین این هنرمند در شبکه های اجتماعی ظاهر شده است. بر این اساس ، تولد وان کوانگ لانگ لین لان را به عنوان عروس او به رسمیت نمی شناسد.

به طور مشخص ، این سه خواننده گفتند: طبق قانون ، خانم لین لان هیچ کاری با دو فرزند شما ، عروس ، فقط یک نام ندارد. شما ازدواج نمی کنید ، ازدواج نمی کنید یا چیزی را قبول نمی کنید! دایی عروس پیر را دختر می داند ، او با عموهایش رفتاری عادی دارد.

این خاله لین لان ، هیچ کس ازدواج نکرده است ، بنابراین او عروس قانونی نیست. علاوه بر این ، از زمان مرگ لانگ ، مردم فقط او را از هم جدا کردند ، اما هیچ کس در اینجا نمی داند که او همسر جدیدی دارد. شما دو نفر از ابتدا گفتید که آنها قبول نمی کنند ، آنها فقط یک زن و شوهر بودند. “.

والدین وانگ کوانگ لانگ عروس خود را قبول نکردند: لین لان فریاد زد ، از همه التماس کرد که به بزرگسالان حمله نکنند 2

والدین وان کوانگ لانگ اجازه ازدواج عروس خود را نمی دهند زیرا آنها هنوز برای ازدواج خود ثبت نام نکرده اند.

علاوه بر این ، یکی از دوستان لین لان نیز ناامید شد که فهمید او پیش از این دقیقاً عکس عمل آنها را تقسیم کرده بود ، هنگامی که مراسم نامزدی این زوج در روز تولد نوه او هلن ، پدر ون کوانگ برگزار شد. لانگ حضور داشت. اگر عروس را قبول نکرده اید ، نوه را قبول نکرده اید که چرا این حضور را دارد.

قبل از یک سری اخبار که افکار عمومی را برانگیخته بود ، لین لان اخیراً مستقیماً با مطبوعات در میان گذاشت. طبق مکاشفه 2sao ، لین لان نتوانست غم و اندوه خود را پنهان کند و از این اطلاعات گریه کرد. با این حال ، او نمی خواست در مورد والدین وان کوانگ لانگ بحث کند زیرا به تولد شریک زندگی خود احترام می گذاشت. لین لان همچنین امیدوار است که مخاطبان و همکارانش در دنیای سرگرمی وان کوانگ لانگ دیگر از متهم کردن سالخوردگان که شوهرش با آرامش ترک کرده است دست بردارند.

والدین وانگ کوانگ لانگ عروس را قبول نکردند: لین لان فریاد زد و از همه التماس کرد که به بزرگسالان حمله نکنند 3

والدین وانگ کوانگ لانگ عروس خود را قبول نکردند: لین لان فریاد زد و از همه التماس کرد که به بزرگسالان حمله نکنند 4

پیش از این ، یکی از دوستان لین لان عکسی از پدر ون کوانگ لانگ را فاش کرد که در مراسم نامزدی و تولد نوه اش ظاهر شده بود ، هرچند او اعتراف کرد که عروس خود را قبول ندارد.

من این فیلم را دیدم اشک ریختم ، خیلی ناراحتم … حالا نمی دانم چه بگویم ، فقط می خواهم همه آقای لانگ را با آرامش بگذارند ، هنوز بدنش نسوخته است …!

… من فقط از مخاطبان ، طرفداران لانگ ، دوستان عزیز ، خواستم همه از لعنت به پدر و مادر آقای لانگ دست بردارند. من همه چیز را اشتباه می پذیرم ، اکنون فقط می خواهم که بدون مشکل پیش برود. اینطور نیست که من کار اشتباهی انجام داده باشم ، فقط می خواهم آقای لانگ خوشبخت باشد ، زیرا وقتی زنده بود دوست نداشت جنگ کند ، فقط می خواست سرگرم شود. او مطمئناً نمی خواهد خانواده اش را درگیر کند.

لطفاً به پدر و مادرش ، آقای طرفداران طولانی ، چیزی نگویید ، آنها پیر هستند. اگر پدر و مادرم تحمل شوک را ندارند ، من کسی است که وجدانم را با آقای لانگ می جویدلین با ناراحتی مشترک بود.

والدین وانگ کوانگ لانگ عروس خود را قبول نکردند: لین لان فریاد زد و از همه التماس کرد که به بزرگسالان حمله نکنند 5

3 فرزند و 2 همسر وان کوانگ لانگ در مراسم خاکسپاری این هنرمند فقید خفه شدند

شناخته شده است که مراسم خاکسپاری وان کوانگ لانگ با هماهنگی دوستان و اقوام در آمریکا برگزار می شود. درجه سانتیگرادبرنامه بازدید و مراسم تشییع جنازه تا ساعت 12 ظهر روز 4/1/2021 (به وقت محلی) ادامه خواهد داشت. جسد خواننده فقید وان کوانگ لانگ در ساعت 12:45 همان روز سوزانده شد. سپس خاکستر خواننده فقید به درخواست خانواده وی به ویتنام بازگردانده شد.

در ویتنام ، خانواده ون کوانگ لانگ مراسم خاکسپاری را به اتمام رساندند – برای سوپر دعا کنید ، در 1 ژانویه 2020 با خواننده فقید دیدار کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *