لینك در آرزوی خود برای كامل كردن زنانگی ، با از دست دادن صدا مواجه شد

لینك در آرزوی خود برای كامل كردن زنانگی ، با از دست دادن صدا مواجه شد

[ad_1]

اخیراً ، ظهور لینک لی در مواجهه با خود باعث تعجب مردم شد. او سالها را با تجربه درد فراوان ، انجام جراحی های ترانس سکسوال و به دست آوردن ظاهری که امروز دارد ، گذرانده است.

لینک لی که می خواست زنانگی را کامل کند ، با شرایطی روبرو شد که دیگر نمی تواند آواز بخواند 1

لینک لی در ظاهری زیبا زیباست

با ظاهر زیبا و زنانه فعلی خود ، لینک لی با اطمینان در رویدادها ظاهر می شود و دوباره برنامه را نشان می دهد و در تلویزیون ظاهر می شود. اما یک نکته وجود دارد که هنوز لینک لی را ناراضی می کند که صدای او هنوز پایین و مردانه است. بنابراین او تصمیم گرفت که به خارج از کشور برود و تارهای صوتی خود را اصلاح کند.

به تازگی و در شبکه های اجتماعی ، لینک لی اظهار داشت که هنگام اجرای تارهای صوتی با خطر از دست دادن صدا مواجه خواهد شد. با این حال ، او هنوز امید زیادی به یک عمل موفقیت آمیز دارد و آرزوی بهبود و خود بودن را برآورده می کند.

لینک لی که می خواست زنانگی را کامل کند ، با شرایطی روبرو شد که دیگر نمی تواند آواز بخواند 2

لینک لی تمایل زیادی به خود بودن دارد

“لین همچنین تعیین کرد که بدترین حالت این است که او نمی تواند آواز بخواند ، اما وقتی صدای زنانه تری داشته باشد باز هم موافقت می کند که اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد. هر چقدر منتظر بهبودی باشد ، لین همیشه سعی می کند خوب تمرین کند و بهبود یابد. “، لینک لی را به اشتراک می گذارد.

لینک لی که می خواست زنانگی را کامل کند ، با این وضعیت روبرو شد که دیگر نمی تواند آواز بخواند 3

به ویژه ، با اشتراک لینك لی ، وی همچنین اذعان داشت كه در انجام جراحی سیم صوتی پیشگام خواهد بود و تجربه خود را به نیازمندان منتقل خواهد كرد.

برای داشتن زندگی امروز ، لینک لی مجبور بود “بجنگد” تا مردی با تصویر دانشجویی ، ملایم و تا حدی خجالتی نزدیک به 30 سال زندگی کند.

تاکنون ، وقتی خواننده می تواند مانند خودش زندگی کند ، خواننده علاقه ای به پیشنهادات خارجی ندارد و زندگی با اعتماد به نفس ، خوش بینی و خوشبختی را انتخاب می کند. او همچنین از موقعیت خود آگاه است و همیشه در تلاش است تا پیشرفت کند تا بتواند نگاه مخاطب را تغییر دهد ، امیدوار است که بیشتر مورد علاقه مخاطب قرار گیرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *