لو کویین کام دن را ساخت

لو کویین کام دن را ساخت

[ad_1]

کم دن از زمان ملاقات عمومی با شوهر سابق خود با لو کویین ، تاجر دوک هوی ، سبک مد خود را کاملا تغییر داده و شیک تر شده است.

با دوک هوی
کم دن لوکس شد و پس از بیرون رفتن با شوهر سابقش لو کوئن وارد این برند شد. عکس اینترنتی

به جای تصویر سابق کشور ، دوست دختر جوان شوهر سابقش ، لو کوئن وقتی مدام با صدها میلیون لباس مارک دار و لوازم جانبی گران قیمت ظاهر می شد ، شیک تر شد.

به ویژه ، در عکس های آشکار با شوهر سابق لو کوئین و کم دن ، مردم وقتی ساعت مچی به ارزش 1.2 میلیارد VND ، با علامت 40 میلیون VND ، می پوشند ، مردم را خرد می کنند.

با دوک هوی
کم دن پس از عشق به تاجر دوک هیو زندگی خود را تغییر داد. عکس اینترنتی

همانطور که می بینید ، کم دن از زمان عاشق شدن شوهر سابقش لو کوئن رسماً صفحه جدیدی را تغییر داده ، زندگی خود را تغییر داده و وارد زندگی پر از مارک های لوکس شده است.

با این حال ، با وجود تسلیم دوک هوی ، تاجر ، کم دن هنوز هم دشوار است که “روبرو” با لو کوئین شود. زیرا از گذشته تا به امروز ، لو کوئین “ملکه کالاهای لوکس” قلمداد می شود. Le Quyen در حال حاضر بیش از 10 کیف هرمس با قیمت های چند صد میلیون تا میلیاردها دونگ برای مدل های نادر دارد.

با دوک هوی
لو کوئین وقتی ملکه کالاهای لوکس شد از کام دن پیشی گرفت. کیف دستی Le Quyen در دست حدود 5 میلیارد ارزش دارد. عکس اینترنتی

لو کویین همچنین دارای یک مجموعه ساعت میلیارد دلاری مانند مارک Richard Mille است که بیش از 4 میلیارد VND قیمت دارد. به طور خاص ، اشاره به Le Quyen به یک سرگرمی الماس بسیار لوکس اشاره دارد. در حال حاضر ، “ملکه اتاق چای” مجموعه گران قیمت میلیاردها الماس دارد که همه نمی توانند آن را خریداری کنند.

با دوک هوی
لو کوئن پس از طلاق ویلا خرید. عکس اینترنتی

علاوه بر نام تجاری ، جواهرات و لوازم جانبی ، Le Quyen همچنین “رئیس” واقعی املاک و مستغلات است. این خواننده صاحب دو ویلا با شکوه در ویتنام و ایالات متحده است. اخیراً لو کوئن نیز پس از طلاق ویلا را به قیمت یک میلیون دلار خریداری کرد.

با دوک هوی
یکی از اتومبیل های لو کویین. عکس اینترنتی

با توقف در اینجا ، لو کوئین همچنین باعث می شود مردم نتوانند در هنگام خرید ویلا و خرید یک ماشین لوکس از شکایت خودداری کنند. به نظر می رسد که پس از طلاق دوک هوی ، لو کویان مانند “بادبادک باد” بال بال زد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *