لو کویان و شایعات دیگر مبهم نیستند و شواهدی از عشق را که روز روشن است نشان می دهد

لو کویان و شایعات دیگر مبهم نیستند و شواهدی از عشق را که روز روشن است نشان می دهد

[ad_1]

در مصاحبه اخیر ، لو کوئن پس از جدایی از تاجر دوک هیو ، در مورد عشق و والدین سهیم شد. “یک هنرمند هرگز از عشق ورزیدن دست بر نداشته است و هرگز به او اجازه داده نشده است که از دوست داشتن دست بردارد. عشق همیشه در قلب من وجود دارد ، هنوز هم همین طور است ، فقط مردم تغییر می کنند. و از آنجا که من همیشه دوست داشته ام و احساس می کنم دوست دارم ، می دانم چگونه خودم را خوشحال و راضی کنم.. بنابراین ، “ملکه چای” اعتراف کرد که او عاشق و دوست داشته شده و از زندگی فعلی خود احساس خوشبختی می کند.

لو کوئن در مورد پسرش صحبت کرد:من همچنین بهترین دوست خود هستم. او با اینکه دوست دختر داشت و دوست دختر را دوست داشت ، به من گفت و به من و مادر دوست دخترم گفت که آنها را بیرون ببر. من هم موافقت کردم و از مادر دوستش خواستم بیرون بیاید. من اجازه دادم او با دو دوست من ملاقات کند و از نگاه او همه عادی هستند ، هیچ چیز غیر عادی نیست. به طور کلی ، همه چیز خوب است. من و شوهر سابقم هنوز بسیار خوشحال هستیم ، در امر فرزندپروری تبحر داریم. “.

لو کویان و شایعات دیگر مبهم نیستند ، و شواهدی از عشق به روشنی روز 1 نشان می دهد

لو کوئین و لام بائو چائو با هم به استقبال لو هیو آمدند اما از حضور در همان قاب خودداری کردند. عکس: FBNV

لو کویان و شایعات دیگر مبهم نیستند ، و شواهدی از عشق به روشنی روز 2 آشکار می شود

هر دو لباس پوشیده بودند. عکس: FBNV

لو کویان و شایعات دیگر مبهم نیستند ، و شواهدی از عشق به روشنی روز 3 آشکار می شود

حتی کفش ها برقی هستند ، بسیار چسبیده اند. عکس: FBNV

بلافاصله پس از این اشتراک ، کاربران شبکه شواهد بیشتری در حمایت از لو کوئین و لام بائو چائو ، که رابطه عاشقانه دارند ، پیدا کردند. مشخص شد که خواننده و “عشق جوان” کفش و چکمه می پوشند. این دو نفر حتی در مراسم افتتاح فروشگاه لو هیو با هم شرکت کردند ، اما از عکس گرفتن با یکدیگر اجتناب کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *