لو کوئن پس از ازدواج “گسسته” با همسرش پر از معانی پنهان است

لو کوئن پس از ازدواج “گسسته” با همسرش پر از معانی پنهان است

[ad_1]

به تازگی ، Le Quyen به افتخار بیستمین سالگرد تاسیس خود در شهر هوشی مین یک نمایش کوچک برگزار کرد. در شب نمایش ، Le Quyen با لباس سکسی برجسته شد و آهنگ های جدیدی مانند Love Lullaby ، Lullaby for Kids ، Let Me Be Closer to You را اجرا کرد.

لو کوئین بعد از ازدواج با

لو کوئن در نمایش آواز خود جذاب ظاهر شد. عکس FB

پس از اجرای ترانه “شب برای عاشقان” ، لو کوئین هر بار که این ترانه را می خواند احساسات زیادی را به اشتراک می گذارد. علاوه بر این ، خواننده همچنین قلب خود را در مورد داستان عشق به اشتراک گذاشت: “عشق همان است ، وقتی داوطلبانه و مهربانانه دور هم جمع می شوید ، اگر در زندگی یکدیگر گم شوید ، باید در یک مرحله فقط به این امید که زندگی هر دو یکسان است ، متوقف شوید. بهتر است احترام و مهربانی متقابل را حفظ کنیم. “

به اشتراک گذاشتن معانی پنهان Le Quyen توجه طرفداران را به خود جلب کرد. پس از آن ، لو کوئن از گفتن درباره تلاطمی که باید تجربه کند ، نترسید و وقتی به آن فکر کرد ، می توانست آنچه را که به او تعلق دارد ، ببیند. در عین حال ، او همچنین از داشتن عزیزان بسیار خوشحال است.

Le Quyen پس از ازدواج با پر از معانی پنهان مشترک است

این به عنوان یک شخص مخفی در مورد زندگی شخصی خود ، این زمان نادر است که لو کوئین در مورد زندگی خود پس از طلاق بسیار شریک است. لو کوئن پس از یک ازدواج شکسته با رئیس چای دریغ نکرد و قبول کرد که طلاق از طرف دو طرف داوطلبانه بوده است ، او ادعا می کند که او شخصیت قوی دارد ، به طوری که همه چیز ضعیف نیست.

Le Quyen پس از ازدواج با پر از معانی پنهان مشترک است

لو کوئن و شوهر سابقش عکس اینترنتی

به تازگی شایعه شده است که لو کوئن با خواهر کوچکترش لام بائو چائو قرار دارد. لو کوئین پس از چندین بار مخفی نگه داشتن عاشقانه خود ، اخیراً زندگی شخصی خود را در رسانه ها فاش کرد. بر این اساس ، خواننده برای اولین بار اعتراف کرد که این رابطه عاشقانه است ، اما برای حفظ حریم خصوصی نمی خواست به صورت عمومی درآید. لو کوئن می گوید که می خواهد حریم خصوصی خود را حفظ کند تا “آنها بتوانند در کنار آنها بایستند ، یکدیگر را دوست داشته و با هر چیزی روبرو شوند.”

Le Quyen پس از ازدواج

لو کوئن و لام بائو چائو. عکس اینترنتی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *