لو کوئن وقتی شوهر سابقش عشق جدیدش را علنی می کند ، واکنش نشان می دهد ، “عاشق” فی نونگ زندگی خودش را فاش می کند

لو کوئن وقتی شوهر سابقش عشق جدیدش را علنی می کند ، واکنش نشان می دهد ، “عاشق” فی نونگ زندگی خودش را فاش می کند

[ad_1]

نهات لو در مورد دوست پسر جدیدش فاش کرد

اخیراً ، نات له ، دوست دختر سابق کوانگ های ، از رفتن با ماشین گل با کسی خودداری کرد. طولی نکشید که کاربران شبکه این شخصیت مرموز را کشف کردند. به گفته “کارآگاهان سایبری” ، این مرد با ظاهری زیبا و بسیار نازنین به عنوان مدیر یک بار مذهبی در دا نانگ کار می کند.

داغترین اخبار سرگرمی عصر 5 ژانویه: لو کوئن وقتی شوهر سابقش عشق جدید خود را باز می کند ، واکنش نشان می دهد ،

واکنش لو کوئن هنگامی که شوهر سابق او عشق جدید خود را اعلام کرد

به محض اینکه رئیس دوک هوی اعلام کرد دوست دخترش کمتر از 27 سال دارد ، خواننده لو کوئین نیز اقدام جدیدی را انجام داد. او 3 عکس را نشان داد که زیبایی خود را در اینستاگرام نشان می دهد و دارای خط وضعیت است: “بگذارید من زیبا ترین گل زندگی ام باشم ، زیرا شما در عشق پرشور من پرورش یافته اید و برای شما ارزش قائل هستند.” جامعه آنلاین معتقد است این همان چیزی است که خواننده به عشق جوانی لام بائو چائو فرستاده است.

زوجین Le Quyen و Duc Huy دو ماه پیش از هم جدا شدند. چندی نگذشت که هر دو با پیچ و تابهای عاشقانه جدید خود بیرون آمدند و هر دو بسیار خوشحال هستند.

داغترین اخبار سرگرمی عصر روز 5 ژانویه: لو کوئین وقتی شوهر سابقش عشق جدید خود را باز می کند ، واکنش نشان می دهد ،

خواهر ترن تان رابطه خود را با هری وون فاش می کند

در مراسم اخیر راه اندازی درام وب ، خواهر ترن تان ، هوین آن ، رابطه خود را با عروسش ، هری وون ، و برادرش به اشتراک گذاشت. Huynh An گفت که به دلیل چنین خواهر و برادرهای موفق ، او همیشه از آن به عنوان انگیزه ای برای یادگیری بهتر هر روز استفاده می کند. “آنچه من از تران ثان و هری وون آموختم این است كه همه بسیار كوشا هستند ، در محل كار خود غذا می خورند و می خوابند و تمام ذهن خود را معطوف آن می كنند. آقای ترن تانه سر بسیار سرعتی دارد.

گفتن این فقط یادگیری است ، اما من مطمئن نیستم که کل آقای ترن تانه چه چیزی یاد گرفته است. جمله ای که او اغلب بیشتر به من می گوید این است: طوری رفتار کن که گویی عمل نکرده ای ، تا زمانی که ممکن است زندگی کن.

داغترین اخبار سرگرمی عصر 5 ژانویه: لو کوئن وقتی شوهر سابقش عشق جدیدش را علنی می کند ، واکنش نشان می دهد ،

“عاشق” فی نونگ زندگی خودش را فاش می کند

آن لین ، عاشق موسیقی فی نونگ ، اخیراً نسبت به زندگی فعلی خود احساساتی داشته است. “در زندگی یک هنرمند ، مردم در مورد من شایعه کردند ، اما مواردی وجود دارد که واقعیت ندارد. اما برای من نمی توانم از تو پنهان شوم. در زندگی من 4 همسر ، 14 فرزند ، 7 پسر و 7 همسر دارم ، آنها هنوز هم “آنها هنوز تماس های عادی ، فعالیت های عادی را حفظ می کنند ، مانند همیشه به یکدیگر احترام می گذارند. فرزندانم هنوز مرا دوست دارند ، آنها هنوز صادقانه به من نزدیک هستند. این من را بسیار خوشحال می کند.”

داغترین اخبار سرگرمی عصر روز 5 ژانویه: لو کوئن وقتی شوهر سابقش عشق جدید خود را باز می کند ، واکنش نشان می دهد ،

اون لین با همسر فعلیش وونگ نگا عکس: اینترنت

عشق من به تام از موسیقی دانان مشهور تکان دهنده است

امروز بعد از ظهر ، خواننده من تام مجموعه ای از عکسهای پشت صحنه MV را منتشر کرد. در عکس ، خواننده بسیار در نقش خود نقش دارد ، شخصیت واقعی دختری را که عاشق معشوق خود است نشان می دهد. مرد موجود در عکس ، هیچ کس غریبه نیست ، موسیقیدان Khac Hung. در پایین عکس ، بسیاری از مردم نظرات خود را در مورد زیبایی سرب مرد ارائه می دهند.

داغترین اخبار سرگرمی عصر 5 ژانویه: لو کوئن وقتی شوهر سابقش عشق جدید خود را باز می کند ، واکنش نشان می دهد ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *