لو کوئن به ندرت رابطه خود با همسر سابق خود را پس از طلاق فاش می کند

لو کوئن به ندرت رابطه خود با همسر سابق خود را پس از طلاق فاش می کند

[ad_1]

لو کویان اخیراً در مراسم آغاز یک پروژه موسیقی در هانوی ظاهر شد و اخیراً افشاگری های زیادی در مورد مطبوعات در مورد زندگی شخصی خود داشته است. اگرچه همیشه از “شایعات مربوط به عشق جوان” لام بائو چائو اجتناب می شود ، زندگی و رابطه با همسر سابقش لو کوئن بسیار راحت است.

در طول این جلسه تعمید ، لو کویان برای اولین بار اعتراف کرد که این رابطه عاشقانه است ، اما نمی خواست برای حفظ حریم خصوصی او روابط عمومی شود. علاوه بر این ، لو کوئن تأیید کرد که هرچه هنرمند مشهورتر شود ، افراد کنارش ناراضی تر و بدشانس کسانی که عاشق این هنرمند هستند ، دچار نقایص زیادی می شوند که مورد پسند مردم نیست و اغلب مقایسه می شوند. در مقایسه با سایه عاشق من

لو کوئن بندرت قبول می کند که عاشق است و رابطه خود را با همسر سابقش پس از طلاق فاش می کند 1

لو کوئن اعتراف می کند که عاشق است.

بنابراین لو کویان گفت که می خواهد آن را محرمانه نگه دارد “آنها در اطراف خود احساس امنیت می کنند ، خودشان را دوست دارند و می پذیرند با هر چیزی روبرو شوند.”

لو کوئن در مورد اجتناب و پنهان کردن از جلسات صحبت کرد ، فاش کرد که از او اجتناب نکرده است ، اما همچنین نمی خواهد زندگی شخصی خود را تعمیق بخشد. وی گفت که “هرچه می آید ، بگذارید همه چیز طبیعی باشد” و تا زمان مشخصی صبر کنید تا همه داستان خود را درک کنند.

“من خیلی دوست دارم. فقط متناسب با انتخاب من تغییر می کند. مردی که انتخاب می کنم همیشه یکسان است: او شخصیت و مسئولیت دارد. من همیشه این مدل را انتخاب می کنم تا راحت باشم.” ، او به اشتراک گذاشته و تأیید می کند که همیشه برای عشق ارزش قائل است و هرگز از زندگی شخصی خود برای تبلیغ نام خود استفاده نکرده است.

لو کوئن بندرت قبول می کند که عاشق است و رابطه خود را با همسر سابقش پس از طلاق آشکار می کند 2

گفته می شود که لو کوئن دائماً با لام بائو چاو قرار می گیرد.

لو کوئن با آشکار کردن خویشتن واقعی خود وقتی عاشق است ، تأیید می کند که وقتی او را دوست داشته باشد ، او خودش را از هاله خود رها می کند و تبدیل به زنی عادی می شود که صادقانه زندگی می کند و مرد دیگرش را متقاعد می کند.

همچنین در این کنفرانس مطبوعاتی ، لو کوئن رابطه خود را با همسر سابق خود پس از طلاق فاش کرد. “به طور کلی ، همه چیز خوب است. من و شوهر سابق من هنوز بسیار خوشحال هستیم ، در تربیت فرزندان تبحر داریم.”، خواننده را اضافه کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *