لو بویین “بوم باریک خانواده اوان” یک بار با دوست دونفر همسر سابقش کام دن دیدار کرد

لو بویین “بوم باریک خانواده اوان” یک بار با دوست دونفر همسر سابقش کام دن دیدار کرد

[ad_1]

پس از شوهر سابقش لو کویان – دوک هوی آشکارا با کام دن دست گرفت ، پاهای بلند متولد 2002 ، ناگهان در رسانه ها شناخته شد.

به نظر می رسد که 1 ماه پیش ، لو کوئین “ناعادلانه در یک مسیر باریک” قرار گرفته بود تا در یک رویداد با عشق جوان شوهر سابقش دیدار کند.

لو کوئن در این مراسم به همراه معشوق شوهر سابق خود ظاهر شد. عکس اینترنتی

به طور خاص ، در نمایشگاه طراح Do Long در ویتنام در هفته مد بین المللی ویتنام 2020 ، Le Quyen در صندلی های مهمان VIP ظاهر شد در حالی که Cam Dan یک مدل در catwalk بود. این تقریباً اولین دیدار لو کوئن و کم دن بود.

کم دن در این مراسم با لو کویین دیدار کرد. عکس اینترنتی

به تازگی ، با به اشتراک گذاشتن درباره Thanh Nien ، Le Quyen از دانستن همسر قبلی اش Duc Huy با كام دن تعجب كرد. نه تنها این ، خواننده همچنین به زوجین تبریک می گوید و امیدوار است که آنها خوشبخت شوند. حرکت متمدنانه لو کوئین مورد حمایت عمومی قرار گرفت زیرا این خواننده مانند همسر سابق خود پس از طلاق در ملا public عام عشق جدیدی به نام لام بائو چائو داشت.

در 5 ژانویه ، وقتی دوک هوی ، شوهر سابق لو کویین ، آشکارا با دستان پا بلند ، متولد 2002 ، کام دن ، دست به دست شد ، رسانه های اجتماعی حرکت کردند. شناخته شده است که کام دن در مسابقه Miss Vietnam 2020 شرکت کرد و در 15 تیم برتر قرار گرفت.

شوهر سابق او لو کوئن به صراحت با معشوق جوانی ، 27 سال جوانتر ، قرار می گذارد. عکس اینترنتی

دوست دختر جدید همسر Duc Huy متولد 2002 و متولد Chau Doc ، An Giang ، دارای قد 1m72 با اندازه گیری سه بعدی است که مطابق با نمونه استاندارد 83-64-92 است. کام دن پس از اتمام دبیرستان در کالج حرفه ای چائو داک ، برای تحصیل در کالج حرفه ای گردشگری سایگون عازم شهر شد.

کام دن در گفتگو با مطبوعات گفت که او و دوک هوی در مرحله آموزش هستند ، این دو مدت زیادی است که یکدیگر را می شناسند و مصمم هستند که از این دوستی بیرون بیایند ، بنابراین در این زمینه تأیید نشده است.

معروف است که دوک هوی و لو کویان در سال 2010 ازدواج کردند و یک پسر 9 ساله را در کنار هم دارند. تا سپتامبر سال 2020 ، این دو راهی متفاوت را در پیش گرفتند و گفتند که با هم دوست هستند. شناخته شده است که شوهر سابق خواننده لو کوئن ، متولد 1975 ، صاحب معروف یک چایخانه در شهر هوشی مین است. این تاجر روابط بسیار خوبی با هنرمندان معروف دارد ، تجربه زیادی در سازماندهی رویدادها دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *