لوازم جانبی مبلمان چوبی DTC

لوازم جانبی مبلمان چوبی DTC

[ad_1]

DTC – راه حل های با کیفیت در زمینه لوازم جانبی مبلمان

DTC نامی است که به اکثر مصرف کنندگان ویتنامی پیوست می شود ، در صورتی که اکثر لوازم جانبی مورد استفاده در پروژه های بزرگ و کوچک در کشور ما علائم تجاری DTC هستند. افراد کمی می دانند که گروه DTC در سال 1991 فعالیت خود را آغاز کرد و در زمینه تولید لوازم جانبی در زمینه های مختلف مانند اثاثیه منزل ، تجارت ، کارهای معماری فعالیت می کرد.

لوازم جانبی مبلمان چوبی DTC - محصولات نهایی با کیفیت 1

DTC – بهبود کیفیت لوازم جانبی مبلمان

شناخته شدن نه تنها به دلیل کیفیت محصول ، بلکه همچنین به دلیل تغییر مداوم متناسب با روند بازار نیز از نقاط قوت DTC است. به همین دلیل DTC به سرعت به یک شرکت بزرگ تحت پوشش کل آسیا تبدیل شد. دستگاه های این برند نه تنها در ویتنام ، بلکه در بسیاری از کشورهای منطقه نیز به خوبی مورد استقبال قرار می گیرند.

تا کنون ، با بیش از 380 حق ثبت اختراع ، لوازم جانبی DTC برای مبلمان چوبی بسیاری از مردم را نسبت به ارزشهایی که این مارک دارد مبهوت خود کرده است. با این حال ، بسیاری از مردم هنوز تعجب می کنند که چه چیزی به اتصالات مبلمان DTC کمک می کند تا تولیدکنندگان تأثیرگذار را در مسیر توسعه تقریبا 30 ساله مستقر کنند؟

توسعه جامعه و نیازهای مصرف کنندگان شرایطی را برای ظهور و توسعه قوی بسیاری از مارک های تولید لوازم جانبی ایجاد کرده است. وقتی صحبت از محصولات زیبا و با کیفیت می شود که حتی افراد متقاضی را نیز به خود جلب می کند ، DTC نامی است که بسیاری از مردم به آن فکر می کنند. در مواجهه با چنین جذابیت شدیدی ، عواملی که باعث جذابیت لوازم جانبی مبلمان چوبی DTC شده است ، به موضوعی تبدیل شده است که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

لوازم جانبی مبلمان چوبی DTC - محصول نهایی با کیفیت 2

جاذبه ای را که باعث موقعیت DTC در بازار لوازم جانبی مبلمان چوبی می شود ، توضیح دهید

محصولات ایجاد شده توسط یک خط تولید پیشرو

سیستم تاسیسات یکی از عواملی است که گروه DTC همیشه برای اطمینان از کیفیت محصول پس از اتمام آن را حفظ می کند. به همین دلیل کارگاه های DTC همیشه با جزئیات بسیار زیاد طراحی می شوند و سهولت فرآیند ماشینکاری را فراهم می کنند. با مقیاس کارخانه ای بیش از 500000 متر مربع ، DTC دارای یک خط تولید استاندارد بین المللی است که از آلمان و ایتالیا وارد می شود.

تولید بر اساس ماشین آلات و تجهیزات مدرن است ، که به تولید هر محصول کمک می کند تا نه تنها سریع ، زیبا بلکه با دقت ابعادی بالا نیز ایجاد شود. با استفاده از مدل اتوماسیون تولید ، DTC توانست با استفاده از فن آوری فنی ، صرفه جویی در نیروی کار و بهبود بهره وری نیروی کار ، یک تخته پرش محکم در برابر روند رقابت شدید بازار ایجاد کند.

تعدیل دقیق کیفیت

اگرچه از این ماشین آلات برای ساخت اتصالات DTC برای مبلمان چوبی استفاده می شود ، اما کیفیت آن توسط تیمی از متخصصین بسیار واجد شرایط انجام می شود. بنابراین ، محصولات قبل از عرضه در بازار ، مورد بازرسی و گواهی قرار گرفته اند تا از استانداردهای کیفیت اروپا برخوردار باشند. از نظر حرفه ای ، درصد محصولات معیوب متعلق به DTC بسیار کم است.

لوازم جانبی مبلمان چوبی DTC - محصول نهایی با کیفیت 3

تعدیل دقیق کیفیت محصول

سانسور دقیق محصولات باعث شده تا لوازم جانبی مبلمان چوبی DTC در ایجاد اعتماد و اعتبار در بین مصرف کنندگان موفق شوند. بنابراین ، با وجود ظهور مارک های بی شماری از لوازم جانبی ، محصولات DTC هنوز اولین انتخاب هستند زیرا از قبل اعتماد مشتریان را جلب کرده اند.

او در بسیاری از رسانه ها و نمایشگاه ها حضور دارد

می توان گفت که پوشش اتصالات مبلمان از چوب DTC در بازار بسیار زیاد است. آنها نه تنها در نمایشگاه ها و نمایشگاه های مشهور جهان ، بلکه در رسانه ها نیز حضور دارند یا از آنها یاد می شود. از زمان ظهور تابلوهای تبلیغاتی در بزرگراه ها ، فرودگاه ها ، ایستگاه های قطار ، … لوازم مبلمان چوبی DTC غیرقابل مشاهده هستند و باعث ایجاد دانش و آشنایی با مشتریان می شوند.

گسترش شبکه توزیع جهانی

واردات محصولات با کیفیت از DTC برای شما دشوار نیست ، زیرا نام تجاری همیشه مقدار تحویل کالا را تضمین می کند. هنوز ، با شبکه توزیع جهانی ، در دسترس بودن محصولات DTC برای مصرف کنندگان نیز بسیار بیشتر است.

برخی از لوازم جانبی اصلی

با اشاره به لوازم جانبی DTC برای مبلمان چوبی ، 2 محصول اصلی این برند وجود دارد که بیشتر به عنوان ریل های کمک فنر و لولاهای کمک فنر شناخته می شوند. این لوازم معمولاً مورد استفاده در کلیه مبلمان منزل است. و با DTC ، این دو خط محصول با بالاترین قدرت فروش هستند. بنابراین ، این محصولات کلیدی DTC چه نقاط قوت استثنایی دارند؟

لوازم جانبی مبلمان چوبی DTC - محصول نهایی با کیفیت 4

DTC در حال حاضر بر روی چه لوازم جانبی اصلی تمرکز دارد؟

لغزنده دامپر

ریل های کمک فنر DTC در 2 نوع اصلی ساخته می شوند: ریل های کمک فنر و ریل های کروی. در اصل ، این دو نوع محصول از روند نصب قطعات مبلمان چوبی پشتیبانی می کنند ، که باعث می شود انعطاف پذیرتر و روانتر حرکت کنند. با کشویی های توپی ، آنها به یک پیستون مجهز شده اند ، که باعث کاهش صدا می شود و باعث لغزندگی و سبک شدن سطح می شود. با این حال ، نوار لغزنده صدا به دلیل زیبایی از ارزش بیشتری برخوردار است.

هر دو نوع ریل کمک فنر DTC از فلز مصنوعی با مقاومت و نگهداری فوق العاده خوب ساخته شده اند. بنابراین ، هنگام نصب برای نصب درهای افقی ، از کشوها و … تضمین می شود که بدون اعوجاج از کار بدون دردسر اطمینان حاصل می کنند ، اگرچه باید دارای براکت های بزرگ باشند. به طور خاص ، با طراحی همیشه در حال بهبود ، محصولات DTC زیبایی زیبایی زیبایی را با مبلمان چوبی فراهم می کنند.

لوازم جانبی مبلمان چوبی DTC - محصولات نهایی با کیفیت 5

لغزنده دامپر

در حال حاضر ، برخی از لوازم جانبی معمول DTC برای مبلمان چوبی را می توان به عنوان موارد زیر ذکر کرد:

 • نوار دو طرفه DTC با قفل
 • ریل صدای DTC دو مرحله ای روی ¾ تنظیم می شود
 • اتوبوس دو مرحله ای DTC قفل نشده است
 • اتوبوس صدای 3 طرفه DTC با قفل
 • DTC ریل صوتی 3 طرفه پاک می شود
 • ریل های کروی DTC 3 طبقه

میرایی لولا

لولای DTC یکی دیگر از لوازم جانبی اصلی DTC برای مبلمان چوبی است که وقتی با این برند آشنا می شوید نمی توانید از آن چشم پوشی کنید. لولا در اصل لوازم جانبی است که عمدتا برای نصب درب ، پنجره یا درب ، …

با این حال ، با تنوع مدل های درب موجود در بازار امروز ، مدل های لولایی نیز رایج تر شده اند. و DTC می تواند محصولات مربوط به هر مدل درب را به طور کامل تهیه کند.

محصولات لولای DTC بسیار قوی هستند و از مواد فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. به طور خاص ، اتصالات بین اتصالات کاملاً متناسب است ، که باعث می شود هنگام تا شدن یا بستن در ، صاف شود. برخی از محصولات معمولی توزیع شده توسط DTc Group که می توانید به آنها مراجعه کنید ، به عنوان مثال:

 • DTC مواد آلومینیومی لولایی
 • لولای DTC برای کمک فنر ضد زنگ
 • لولای کمک فنر DTC با انحنای کمتر / سیم پیچ 40 میلی متر
 • لولای DTC مستقیم / کمتر منحنی / 35 میلی متر بیشتر منحنی ، …

لوازم جانبی مبلمان چوبی DTC - محصولات نهایی با کیفیت 6

میرایی لولا

در ویتنام ، لوازم جانبی مبلمان چوبی DTC بسیار محبوب و گسترده در سراسر بازار هستند. با این حال ، اتفاقاً این شرایط ایده آل برای انفجار شدید لوازم تقلیدی با کیفیت پایین است. بنابراین ، هنگام خرید لوازم جانبی از DTC ، بسیاری از افراد در یافتن آدرس توزیع مناسب دچار سردرد می شوند.

در حال حاضر DTC Ray Slip Co.، Ltd. توزیع کننده انحصاری لوازم جانبی DTC در ویتنام است. تمام محصولات توزیع شده توسط این شرکت در بازار اصلی هستند ، دارای برچسب و فاکتور و کوپن هستند. بنابراین ، برای جلوگیری از کلاهبرداری یا خرید کالاهای نامرغوب ، باید اطلاعات را بیابید و محصولات را از Ray Slip DTC Co.، Ltd. سفارش دهید.

لوازم جانبی مبلمان چوبی DTC - محصولات نهایی با کیفیت 7

DTC Ray Sliding Co.، Ltd – توزیع کننده انحصاری لوازم جانبی DTC در ویتنام

اگرچه DTC Ray Slip Co. ، Ltd. یک توزیع کننده انحصاری است ، خرده فروشان زیادی هستند که محصولات اصلی را که کالاهای قابل حمل هستند یا توسط توزیع کننده رسمی وارد می شوند ، توزیع می کنند. با این حال ، هنوز هم افراد زیادی هستند که فعالانه مستقیماً به مسیرهای DTC متصل می شوند زیرا:

 • این توزیع کننده مجاز محصولات اصلی است ، بنابراین همیشه خطر پایین بودن محصول وجود دارد
 • این شرکت همیشه وقتی تیمی از مشاوران حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد به شما کمک می کند تا به هر سوالی درباره محصول پاسخ دهید.
 • محدوده قیمتی مشخص شده در شرکت بسیار مناسب ، کاملاً رقابتی و مطابق با شرایط خریداران بی شمار است.
 • لوازم جانبی پیشرفته در شرکت همیشه دارای 1 سال ضمانت هستند و در صورت بروز مشکل از تولید کننده ، به کار کمک می کنند.

لوازم جانبی مبلمان چوبی DTC - محصولات با کیفیت نهایی 8

چه چیزی به DTC Ray Slip Co. ، Ltd. کمک می کند برای جلب اعتماد مطلق مشتریان خود؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *