قهرمان مرد دفاع می کند ، متهم عصبانی کل گفتگو را آزاد می کند

قهرمان مرد دفاع می کند ، متهم عصبانی کل گفتگو را آزاد می کند

[ad_1]

صبح روز 31 دسامبر ، شبکه اجتماعی قبل از ارسال KV نقل مکان کرد – دوست دختر فات لا ، خان وان را متهم کرد که عمدا با دوست پسر خود نوسان کرده است. اندکی بعد ، ستاره زن “چشم چشم” انکار کرد و گفت که این فقط مراقبت از همکاران برای یکدیگر است.

به نظر می رسید که همه چیز به پایان رسید ، پس از چند ساعت KV به عنوان مدرک مجموعه ای از پیام ها و مکالمات بین او و خانه وان در گروه علیه خانه وان را منتشر کرد.

درام هان وانگ مشکوک به سیزدهمین زودیاک است: قهرمان مرد دفاع می کند ، گوینده به شدت کل مکالمه را آزاد می کند 1

شخصیت اصلی خانه وان به صحبت خود ادامه داد و مجموعه ای از پیام ها را بین این دو منتشر کرد. عکس اینترنتی

شگفت انگیزترین حرکت مجری مرد Phat La است. بر این اساس ، این بازیگر حرکتی در اینستاگرام انجام داد که پست خانه وان را بازنشر داد و زیرنویس نوشت: “بیچاره ، او با همه چیز در جهان روبرو شد.

درام هان وانگ مظنون به سیزدهمین فرزند زودیاک است: قهرمان مرد دفاع می کند ، مرد کل مکالمه را اعلام می کند 2

گفتگوی خانه وان و دوست دخترش فات لا. عکس اینترنتی

این حرکت فات لا باعث گیج شدن شدید کاربران اینترنتی شد. مشخص نیست که آیا فات لا می خواهد با خانه وان همدردی کند یا می خواهد دوست دختر خود را عصبانی کند.

پیش از این در ضد گروه خان وان ، شخصی به نام وی ادعا کرد که عاشق پسری است که خانه وان را لرزاند. بر این اساس ، شخصی به نام ب. یک سری پیام از خانه وان برای دوست خود با این پیام ارسال کرد: “مدتهاست منتظر این روز هستم. با دوست پسر من ، خواهر همراه باشید. خواهرم را اذیت نکن. “

درام هان وانگ مشکوک به سیزدهمین زودیاک است: قهرمان اصلی مرد دفاع می کند ، گوینده با عصبانیت کل مکالمه را آزاد کرد

پیش از این ، پلیس هان وانگ را متهم کرد که دوست پسر خود را متلاشی کرده است. عکس اینترنتی

برای افشای افکار عمومی ، خانه وان رسماً انکار کرد: “قبل از اطلاعات در اینترنت ، وانگ فقط یک بار می خواست به این س answerال پاسخ دهد. در طول همکاری با این پروژه ، اعضای تیم توسط وانگ دوست صمیمی قلمداد می شدند ، بنابراین وانگ برای همه هدیه برای من ارسال کرد.

علاوه بر Phat La ، شخصی که در پیامی مشاهده می کنید ، هیئت شامل خانم لام وی دا و سایر خواهر و برادرها نیز بود.

هدیه دادن به همکاران را نمی توان برابر با “گذاشتن” دانست ، بنابراین این نسبت به وانگ غیرمنصفانه است. برای پیام های دیگر ، اگر شما مردم را سو تفاهم نکرده اید ، وانگ می خواهد عذرخواهی کند.

درام خان هان مظنون به سیزدهمین فرزند زودیاک است: قهرمان اصلی مرد دفاع می کند ، گوینده به شدت کل مکالمه را آزاد می کند 4

رهبر مرد فات لا دوباره از خانه وان دفاع کرد. عکس اینترنتی

اخیراً خان وان با پیوستن به برنامه “ثبت نام” با ستاره های مشهوری مانند Nam Thu ، Dieu Nhi ، Ky Duyen ، Duong Hoang Yen و vlogger Hau Hoang بیشتر جلب توجه کرد.

>> همچنین مشاهده کنید: فام تان تائو متأسفانه در مورد وضعیت دشواری که نمی تواند وانگ کوانگ لانگ را به خانه بیاورد صحبت می کند

در طی مراحل کار با هم تیمی ها ، خانه وان هنوز نتوانست عقب بیفتد ، به خصوص بازیگر زن که گفته می شد یک شاهزاده خانم دارد ، حتی اگر در ارتش باشد.

درام هان وانگ مشکوک به سیزدهمین زودیاک است: قهرمان اصلی مرد دفاع می کند ، گوینده به شدت کل مکالمه را آزاد می کند 5

خانه وان بلافاصله یک گروه ضد هواداری تشکیل داد که دهها هزار عضو داشت. قبل از انتقادات و فعالیتهای شدید گروه ضد هوادار ، هان وانگ در مورد این حادثه صحبت کرد. او گفت حال او خوب است ، حتی اگر توسط یك یتیم حمله شده باشد. در همان زمان ، هان وانگ همچنین از خواهرانی که در اواسط محاصره آماده دفاع از وی بودند تشکر کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *