قله های جدید قرار دهید ، سودهای بزرگ را شخم بزنید

قله های جدید قرار دهید ، سودهای بزرگ را شخم بزنید

[ad_1]

در جلسه 7 ژانویه قیمت بیت کوین 40367 دلار برای هر دونگ بود. سپس قیمت بیت کوین ، به روز شده در 8 ژانویه ، به 38،885 دلار در هر دونگ کاهش یافت ، اما هنوز هم یک رکورد است. بنابراین ، فقط در عرض 24 ساعت ، هر دانگ 2700 دلار افزایش یافت.

قیمت بیت کوین 8 ژانویه: با تعیین اوج جدید ، سرمایه گذاران سودهای بزرگ را جشن می گیرند 1

به طور مداوم در روزهای اول سال قیمت بیت کوین به طرز چشمگیری افزایش می یابد. با ادامه 12 ماه گذشته ، ارزش محبوب ترین ارز دیجیتال جهان 400٪ جهش کرده است.

کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین در آینده نزدیک به شدت افزایش یابد. Chamath Palihapitiya از Social Capital گفت که قیمت بیت کوین نیز می تواند تا 100000 دلار ، حتی 200،000 دلار افزایش یابد ، زیرا حرکت هنوز بسیار بالا است.

ارزش بازار بازار ارز جهانی مجازی برای اولین بار در 7 ژانویه از 1000 میلیارد دلار فراتر رفت. به طور خاص ، بیت کوین به تنهایی بیش از 700 میلیارد دلار کمک کرده است.

با توضیح افزایش قیمت در 12 ماه گذشته ، بیت کوین “طلای دیجیتال” در نظر گرفته می شود و یک کانال سرمایه گذاری ایمن در زمینه بی ثباتی جهانی و تأثیر Covid-19 است. بیشتر و بیشتر صندوق های سرمایه گذاری بزرگ وارد این بازار می شوند Skybridge Capital ، MassMutual و Guggenheim.

قیمت بیت کوین 8 ژانویه: با تعیین اوج جدید ، سرمایه گذاران سودهای بزرگ را جشن می گیرند 2

فدرال رزرو ایالات متحده و بانک های مرکزی کشورهایی که ارزهای خود را شل می کنند تا پیامدهای اقتصادی اپیدمی را به حداقل برسانند ، به مزایای بیت کوین نیز کمک می کنند. از آنجا که این امر به عنوان یک عامل کاتالیزور برای تورم تلقی می شود ، ممکن است قیمت دلار کاهش یابد و در نتیجه بیت کوین افزایش یابد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *