قبل از فرود در سون تونگ ، لیست عشق های توو پسرهای غربی را نیز شامل می شد.

قبل از فرود در سون تونگ ، لیست عشق های توو پسرهای غربی را نیز شامل می شد.

[ad_1]

به تازگی ، جامعه آنلاین اطلاعات خشونت آمیز Thieu Bao Tram و Son Tung M-TP به طور رسمی همه را ترک کرد ، پس از انتقال دوباره به دنبال آن و به طور مداوم به معنای انتشار وضعیت غم انگیز خواننده است.

قبل از فرود در Son Tung ، پسر Tay 1 در لیست عشق Hai Tu قرار داشت.
پنج روز پس از تبدیل شدن به “موزه” سون تونگ ، های تو تصمیم به جدایی گرفت.

اگرچه هیچ مدرکی وجود ندارد که های تو تو علت رابطه عاشقانه سون تونگ و خواننده اهل Than باشد ، اما کاربران اینترنتی گیج می شوند و دائما Hai Tu را “چای سبز” می نامند. صفحه شخصی “موزه” سان تونگ بلافاصله مورد حمله قرار گرفت.

قبل از
دوست پسر سابق فیس بوک هنوز عکس های گرفته شده با سلام تو را نگه می دارد.

علاوه بر این ، سریال شخصی های Tu Tu نیز کشف شد. یکی از بزرگترین درامهای های تو این اتهام است که وی “تنها 5 روز پس از فیلمبرداری MV با Son Tung M-TP ، یک دوست قدیمی خود را ترک کرد”.

قبل از فرود در سون تونگ ، در لیست عشق های Hai Tu نیز پسران Tay 3 وجود داشت.
تصویر دوست پسر خالکوبی های توو.

اگرچه حساب شخصی قدیمی ، از جمله عکس های گرفته شده با دوست پسر او ، حذف شد ، کاربران شبکه یک سری عکس صمیمی از Hai Tu را با یک هنرمند خال کوبی پیدا کردند – نام مستعار Loca N. شناخته شده است که این مرد پس از بازگشت دوست پسر او بود در ویتنام در مارس 2020

در مورد دوست پسر سابق های توو ، او هنوز هم لحظاتی را با دوست دختر خود حفظ می کند. آخرین عکسی که هنرمند خال کوبی با Hai Tu ارسال کرد ، در جولای سال 2020 بود.

قبل از
سلام تو به دوستت Tay.

قبل از خال کوبی ، هنگام تحصیل در فرانسه ، موزه جدید رئیس Tung همچنین روابط زیبا و مختلف زیبایی با یک دوست پسر خارجی داشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *