قبل از ضربان قلب فی نونگ ، مردم ناگهان گذشته عملکرد هونگ جیانگ را “صدا زدند”

قبل از ضربان قلب فی نونگ ، مردم ناگهان گذشته عملکرد هونگ جیانگ را “صدا زدند”

[ad_1]

فی نونگ خواننده ای است که نه تنها صدایی شیرین و پر از عشق دارد ، بلکه قلبی دلسوزانه و مورد تحسین مخاطبان نیز دارد. به موازات حرفه خوانندگی ، این خواننده غالباً در امور خیریه فعالیت می کند ، کودکان زیادی را در شرایط بسیار سخت فرزندخواند و جذب می کند. قلب او واقعاً باعث تحسین بسیاری از افراد می شود.

تصویری از فی نیونگ اخیراً ضبط شده و با عمل زیبا خواننده بسیاری از مردم را گرم کرده است. فی خواب ، با لباس خواب محبوب ، دوست دارد در تابستان از ظروف و مواد اولیه برای آشپزی استفاده کند. وقتی بلیط فروشی گذشت ، خواننده بلافاصله تماس گرفت تا به این مرد غذا بدهد و پرسید: “آیا گرم است؟” ، “آیا می توانم آن را بخورم؟” ، “صبر کنید تا خنک شود ، سپس بخورید” ، …

قبل از ضربان قلب فی نونگ ، مردم به طور ناگهانی گذشته هونگ گیانگ را

فی نونگ با لباس راحتی در پیاده رو آشپزی می کند

قبل از ضربان قلب فی نونگ ، مردم به طور ناگهانی گذشته هونگ گیانگ را

عملکرد زیبای خواننده باعث می شود همه کسانی که او را می بینند گرم شوند

در زیر این تصاویر ، مخاطبان و طرفداران مدام تحسین و علاقه خود را به این هنرمند مهربان ارسال می کنند. بعلاوه ، برخی حتی اسم هونگ جیانگ را صدا کردند و گفتند که او باید از مردی که زمانی فکر می کرد یک خاله واقعی است بیاموزد.

قبل از ضربان قلب فی نونگ ، مردم ناگهان گذشته هونگ گیانگ را

قبل از ضربان قلب فی نونگ ، مردم ناگهان گذشته هونگ گیانگ را

مردم دوست دارند در لحظات فی نهونگ با هونگ گیانگ تماس بگیرند

پیش از این ، صدای فی ههونگ و هونگ گیانگ در برنامه گفتگو ظاهر شد شما کجا هستید؟ او اعتراف کرد و علناً از فی Nhung به دلیل حضور در نقش برادرزاده خواننده عذرخواهی کرد تا بتواند آواز بخواند و پول در بیاورد. هونگ جیانگ همچنین در طول برنامه گفت که به لطف برچسب “خواهرزاده فی نیهونگ” ، مسیر هنری او “صاف و غم انگیز” است.

قبل از ضربان قلب فی نونگ ، مردم ناگهان گذشته 5 هونگ جیانگ را

هونگ جیانگ یک بار اعتراف کرد و از فی نونگ به دلیل ادعای برادرزاده بودن خواننده عذرخواهی کرد.

اخیراً ، هونگ جیانگ هنگامی که گروهی ضد آنتیم با تعداد زیادی عضو وجود داشت ، با هیاهو زیادی روبرو شد و به سرعت رشد کرد. در بحبوحه ضد موج محبوب ، تصمیم ادعایی هونگ جیانگ ، که منطقی نیست ، باعث منفورتر شدن وی شده و تأثیر بسزایی در زندگی حرفه ای خواننده دارد. این امر همچنین باعث شد تا هونگ جیانگ اعلام کند وقفه ای موقت در فعالیت های هنری خود دارد و از رویدادهای خود کناره گیری می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *