قبل از تت هوا سرد بود ، یک مکان بسیار سرد بود

قبل از تت هوا سرد بود ، یک مکان بسیار سرد بود

[ad_1]

طبق پیش بینی های مرکز ملی هواشناسی و هیدرولوژی ، در حال حاضر هوای سرد همراه با موسمی شمال شرقی کشور ما را تحت تأثیر قرار داده است ، تا سحرگاه هفدهم ژانویه این موج سرد همچنان در استان های مرکزی و ساحلی گسترش خواهد یافت. انتظار می رود این موج سرد به زودی پایان یابد و در عین حال قوی ترین موج سرما در پایان ژانویه 2021 است.

خبرنامه پیش بینی سال جدید قمری: قبل از سرد شدن تت ، بعضی جاها خیلی سرد بودند 1

سال جدید قمری شمالی احتمالاً سرد خواهد بود

با ورود به ماه فوریه ، وضعیت هواشناسی در کشور ما به نظر می رسد که چنین سرمای شدید دیده شود. پس از تضعیف سرما در 20 ژانویه ، پایان ماه گرمتر خواهد بود و احتمال هوای سرد شدید وجود ندارد. با این حال ، با ورود در ماه فوریه ، منطقه شمالی هنوز هم روزهای سرد بیشتری را تجربه می کند.

به ویژه ، کارشناسان پیش بینی می کنند که سال نو میلادی در ماه امسال دمای متوسط ​​کمتری نسبت به هر سال داشته باشد ، بنابراین در استان های شمالی از فوریه 2021 حدود 8-10 روز سرد ظاهر می شود. شروع ماه مارس به تدریج گرم می شود.

برای آگاهی از وضعیت دقیق هواشناسی سال نو قمری ، پیش بینی آب و هوا 10 روز قبل دقیق ترین خواهد بود. در 10 روز ، دقت فقط نسبی است. در اصل ، تعطیلات Tan Suu امسال ، شمال هنوز هم از هوای سرد و گرم استقبال می کند ، Tet Mr. Cong Ong Tao در کوهستان سرد ، مضر و دشت تقریباً سرد است.

خبرنامه پیش بینی سال جدید قمری: قبل از سرد شدن تت ، بعضی از مناطق خیلی سرد بود 2

روزهای قبل از تت ، از حدود 10 تا 14 ژانویه ، هوا سرد است ، کوه ها بسیار سرد هستند. در همین حال ، منطقه مرکزی ممکن است به دلیل اثرات موسمی شمال شرقی باران ببارد.

بعد از سال نو قمری ، هوای سرد همچنان باقی است ، اما تمایل دارد به سمت شرق منحرف شود ، وزش باد شمال شرقی بیشتر از شرق برخوردار است ، بنابراین استان های شمالی وارد دوره ای از باران خفیف ، باران یا باران بهاری می شوند.

علاوه بر هوای سرد ، کارشناسان یک طوفان گرمسیری را پیش بینی می کنند – منطقه ای با فشار کم که در دریای شرقی تشکیل شده است. این طوفان عمدتا باعث ایجاد باران و وزش باد در دریا می شود ، بنابراین خطر کمی وجود دارد که سرزمین اصلی ما را تحت تأثیر قرار دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *