فی نونگ که از آواز خواندن مست بود ، ناگهان روی صحنه دراز کشید و تصویر و دلیل خود را حفظ نکرد.

فی نونگ که از آواز خواندن مست بود ، ناگهان روی صحنه دراز کشید و تصویر و دلیل خود را حفظ نکرد.

[ad_1]

اخیراً ، خواننده فی نونگ اجرای کاملی را در مقابل تماشاگران انجام داد. همانطور که با شور و شعف آواز می خواند ، صدای Crazy Cotton ناگهان روی زمین صحنه افتاد و به آواز خواندن ادامه داد.

دلیل رفتار عجیب و غریب فی هانگ از طرف یک خانم طرفدار است. بر این اساس ، هنگام آواز خواندن ، یک طرفدار زن در نزدیکی صحنه دوید تا با بت عکس بگیرد ، ببیند که خواننده بلافاصله روی زمین دراز کشیده تا به راحتی عکس بگیرد. از آنجا که صحنه کاملاً بالا است ، فی هانگ فقط چنین انتخابی دارد که با هواداران شلیک کند.

فی نونگ که از خواندن مست بود ، بدون اینکه تصویر و دلیل را پشت سر بگذارد ، ناگهان روی صحنه دراز کشید

وقتی یک طرفدار زن برای درخواست عکس بیرون زد ، فی نونگ آواز خواند. عکس اینترنتی

فی نونگ که از آواز خواندن مست بود ، ناگهان روی صحنه دراز کشید و تصویر و دلیل آن را حفظ نکرد

سپس فی نونگ تصمیم گرفت به رختخواب برود تا به راحتی با طرفداران عکس بگیرد. عکس اینترنتی

فی نونگ اگرچه روی زمین افتاده بود ، اما رپرتوار خود را ادامه داد تا از نظر حرفه ای قطع نشود. اقدام فوق العاده Phh Nhung باعث گریه طرفداران می شود:

>> همچنین مشاهده کنید: همزمانی دختر همسر جدید Kuong Doi و پسر خانواده Ho Ngoc Ha

فی نونگ هرگز مرا ناامید نکرده است. من به عنوان یک طرفدار قدیمی از قلب فی نونگ بسیار قدردانی می کنم. فی نونگ خیلی ناز است. یک ستاره خیلی نزدیک ، به مخاطب احترام نمی گذارد … “.

فی نونگ که از آواز خواندن مست بود ، ناگهان روی صحنه دراز کشید و تصویر و دلیل آن را نگه نداشت

خواننده دست داد و با طرفداران عکس اینترنتی لبخند زد

با شروع فعالیت های هنری در خارج از کشور ، Phi Nhung همیشه مورد تحسین و محبوبیت مخاطبان ویتنام قرار گرفته است. فی نونگ که صدایی شیرین دارد ، قلب میلیون ها نفر را پرشور می کند. زمانی که تعداد زیادی فروش در دهه 80 و 90 داشت ، این خواننده را “ملکه رکوردها” می نامیدند.

فی نونگ که از خواندن مست بود ، ناگهان روی صحنه دراز کشید و تصویر و دلیل آن را حفظ نکرد

سپس فی نونگ دوباره آواز خواندن را آموخت. عکس اینترنتی

فی نهونگ نه تنها یک استعداد ، بلکه با قلب دلسوزانه خود توسط مردم ارزش قائل است. او بیش از 20 فرزند و 1 دختر محبوب ترین ستاره در تجارت نمایش ویتنام است.

>> همچنین مشاهده کنید: وانگ مای Huong ، Truong جیانگ صورت قرمز به دلیل بیش از حد عینک ، شهروندان پیدا جزئیات عجیب و غریب

فی نیهونگ به عنوان مادر فرزندخوانده بیش از 20 فرزند در دهه گذشته هرگز كلمه ای نگفته است ، فقط از مردم تمجید و تحسین كرده است. تاکنون ، فی هه هونگ تصمیمی برای متوقف کردن فرزندخواندگی ندارد.

فی نونگ که از آواز خواندن مست بود ، ناگهان روی صحنه دراز کشید و تصویر و دلیل آن را حفظ نکرد

فی نونگ خود مردی است که در شرایط دشوار به دنیا آمده است. از همان زمان کودکی نمی دانست پدرش کیست ، فقط برای مدت کوتاهی در کنار مادر بیولوژیکی خود بود. بنابراین ، بیش از هر کسی ، فی نونگ فردی است که زندگی سخت را درک می کند و با آن همذات پنداری می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *