فی نونگ به جرات “اعتراف” به دخترش امیدوار است که در زندگی بعدی اش هنوز سرنوشت این را داشته باشد که مادر و دخترش را مدیون وندی باشد.

فی نونگ به جرات “اعتراف” به دخترش امیدوار است که در زندگی بعدی اش هنوز سرنوشت این را داشته باشد که مادر و دخترش را مدیون وندی باشد.


فی نونگ هنگامی که 23 کودک را در شرایط سخت به فرزندی قبول کرد و بزرگ کرد ، به عنوان دلسوزترین و پرجمعیت ترین خواننده ویتنامی در تجارت نمایش شناخته می شود. علاوه بر این ، تعداد کمی از مردم می دانند که فی نونگ همچنین یک دختر 29 ساله دارد.

فی نونگ به جرات
فی نونگ و دخترش وندی فام

دختر بیولوژیک فی نونگ وندی فام است ، متولد سال 1992. تنها در سال 2017 بود که فی نونگ در مورد دخترش به مردم فاش کرد زیرا می خواهد دخترش زندگی عادی انسانی داشته باشد. تا کنون ، وندی فام بسیار زیبا است ، او همچنین در بیمارستان در ایالات متحده شغل پایداری دارد.

فی نونگ به جرات
خالی
فی نونگ جرات
وندی فام در سن 29 سالگی زیباست

آخرین بار ، به دلیل اپیدمی ، فی نونگ در ویتنام بود و باید مدت ها از دخترش دور بود. به همین دلیل است که دلتنگی برای دخترش همیشه در قلب خواننده ایجاد می شود. اول از همه ، او بسیار نگران دخترش است ، زیرا کار در بیمارستان در شرایط همه گیر فعلی به طور بالقوه خطرناک است. با این حال ، او همیشه دخترش را تشویق و افتخار کرده است.

اخیراً خواننده قلب مادری را برای فرزندش نشان داده است. بر این اساس ، خود خواننده “اعتراف” می کند که اغلب عصبانی و خارج از کنترل است ، اما این همه به دلیل عشق او به وندی است. اگر او زندگی دیگری داشته باشد ، فی نونگ هنوز می خواهد مادر وندی شود و آرزو می کند دختر کوچکش را منتظر روزی که هر دو دوباره به هم می پیوندند ، برسد.

فی نونگ جرات
فی نونگ خیلی دلش برای دخترش تنگ شده است

در این اشتراک ، بسیاری از مردم بهترین آرزوها را برای مادران و فرزندان خود داشتند و آرزو داشتند که فی نهونگ به زودی با دختر زیبای خود ملاقات کند.

طی سالها ، فی نونگ تمام اطلاعات مربوط به دختر بیولوژیکی خود را پنهان کرد. هنگامی که این دختر 18 ساله شد ، خواننده جدید رسماً علنی شد. با این حال ، مردم نمی دانند که پدر دختر فی نونگ کیست. این خواننده گفت که این دو پس از جدایی همچنان روابط خوبی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *