فی نونگ به جرات “اعتراف” به دخترش امیدوار است که در زندگی بعدی اش هنوز سرنوشت این را داشته باشد که مادر و دخترش را مدیون وندی باشد.

فی نونگ به جرات “اعتراف” به دخترش امیدوار است که در زندگی بعدی اش هنوز سرنوشت این را داشته باشد که مادر و دخترش را مدیون وندی باشد.

[ad_1]

فی نونگ هنگامی که 23 کودک را در شرایط سخت به فرزندی قبول کرد و بزرگ کرد ، به عنوان دلسوزترین و پرجمعیت ترین خواننده ویتنامی در تجارت نمایش شناخته می شود. علاوه بر این ، تعداد کمی از مردم می دانند که فی نونگ همچنین یک دختر 29 ساله دارد.

فی نونگ به جرات
فی نونگ و دخترش وندی فام

دختر بیولوژیک فی نونگ وندی فام است ، متولد سال 1992. تنها در سال 2017 بود که فی نونگ در مورد دخترش به مردم فاش کرد زیرا می خواهد دخترش زندگی عادی انسانی داشته باشد. تا کنون ، وندی فام بسیار زیبا است ، او همچنین در بیمارستان در ایالات متحده شغل پایداری دارد.

فی نونگ به جرات
خالی
فی نونگ جرات
وندی فام در سن 29 سالگی زیباست

آخرین بار ، به دلیل اپیدمی ، فی نونگ در ویتنام بود و باید مدت ها از دخترش دور بود. به همین دلیل است که دلتنگی برای دخترش همیشه در قلب خواننده ایجاد می شود. اول از همه ، او بسیار نگران دخترش است ، زیرا کار در بیمارستان در شرایط همه گیر فعلی به طور بالقوه خطرناک است. با این حال ، او همیشه دخترش را تشویق و افتخار کرده است.

اخیراً خواننده قلب مادری را برای فرزندش نشان داده است. بر این اساس ، خود خواننده “اعتراف” می کند که اغلب عصبانی و خارج از کنترل است ، اما این همه به دلیل عشق او به وندی است. اگر او زندگی دیگری داشته باشد ، فی نونگ هنوز می خواهد مادر وندی شود و آرزو می کند دختر کوچکش را منتظر روزی که هر دو دوباره به هم می پیوندند ، برسد.

فی نونگ جرات
فی نونگ خیلی دلش برای دخترش تنگ شده است

در این اشتراک ، بسیاری از مردم بهترین آرزوها را برای مادران و فرزندان خود داشتند و آرزو داشتند که فی نهونگ به زودی با دختر زیبای خود ملاقات کند.

طی سالها ، فی نونگ تمام اطلاعات مربوط به دختر بیولوژیکی خود را پنهان کرد. هنگامی که این دختر 18 ساله شد ، خواننده جدید رسماً علنی شد. با این حال ، مردم نمی دانند که پدر دختر فی نونگ کیست. این خواننده گفت که این دو پس از جدایی همچنان روابط خوبی دارند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *