فیلم عایق را تا آنجا که ممکن است از خورشید دور کنید

فیلم عایق را تا آنجا که ممکن است از خورشید دور کنید

[ad_1]

واحدهای زیادی از فیلم عایق خودرو در هانوی وجود دارد ، اما کیفیت و خدمات ساخت را تضمین نمی کند. محصولات شناور و غیر اصلی تعداد بی شماری دارند ، این امر به طور مستقیم در استفاده واقعی مشتریان هنگام خرید متأثر می شود.

Panda Auto به عنوان یکی از واحدهای پیشرو در زمینه فیلم عایق خودرو در ویتنام ، عایق فیلم عایق اتومبیل واقعی را از بسیاری از مارک های بزرگ جهان مانند: 3M ، Xpel ، V-kool ، Classis تهیه می کند. تمام کدهای فیلم با تمایل به ارائه بهترین محصولات با قیمت های مقرون به صرفه توسط Pandaauto.vn انتخاب شده اند. علاوه بر این ، هنگام استفاده از سرویس عایق فیلم در Panda Auto ، مشتریان همچنین آزمایش می شوند تا شاخص های ضد آفتاب ، محافظت در برابر اشعه ماورا UV بنفش ، مقاومت در برابر حرارت را با ابزارهای تخصصی بررسی کنند. از آنجا ، انتخاب خط مناسب فیلم برای استفاده آسان است.

فیلم عایق را روی ماشین های دور از آفتاب تا حد ممکن اعمال کنید 1

خدمات ساختمانی فویل عایق اتومبیل در خانه

برای گسترش مقیاس و پاسخگویی به انتظارات بسیاری از مشتریان ، پاندا خودرو خدمات دیگری را برای آب بندی فیلم های عایق بندی برای خانه فراهم می کند. چسباندن فیلم عایق خودرو در خانه به مشتریان در صرفه جویی در وقت و همچنین هزینه سفر کمک می کند.

هنگام استفاده از فیلم عایق در خانه ، مشتریان همچنان از تمام مزایای قیمت ، کیفیت محصول و سیاست ضمانت بهره مند هستند ، مانند فیلم های چسب در نمایشگاه Panda Auto 18 Cau Giay. با توجه به دقت و دقت Pandaauto.vn با یک تیم از تکنسین های واجد شرایط ، فرآیند چسباندن در خانه را انجام می دهد تا به سرعت انجام شود ، هر دو فاکتور فنی و زیبایی پس از ساخت فراهم می شود.

سیاست گارانتی Pandaauto.vn

پاندا خودرو همیشه با ارائه بهترین خدمات با گارانتی شفاف بلند مدت ، تجربه مشتری را سرلوحه کار خود قرار می دهد.

کلیه محصولات فیلم عایق تحویل شده توسط پاندا خودرو دارای 10 تا 15 سال گارانتی پس از پذیرش و تحویل خودرو هستند. بنابراین ، مشتریان می توانند برای محافظت از سلامتی خود و همچنین افزایش عمر تجهیزات داخلی خودرو ، کاملاً مطمئن شوند که فیلم های عایق را برای اتومبیل ها روی pandaauto.vn بچسبانند.

به طور خاص ، در هنگام استفاده ، در هنگام ساخت فیلم عایق ، مشکلی وجود دارد ، پاندا خودرو با یک فرایند آسان ضمانت سریع را حفظ می کند. در طول دوره از 24 ساعت تا 48 ساعت ، تکنسین های Pandaauto.vn به طور فعال جایگزین را بررسی و پردازش و نگهداری می کنند.

فیلم عایق را روی ماشینهای دور از آفتاب تا حد ممکن بمالید 2

فیلم های عایق اتومبیل توسط Panda Auto ارائه می شوند و در موارد زیر توجیه می شوند:
– حباب های فیلم ، انفجار ، لایه برداری ، ..
– فیلم ترک خورده ، لایه تقسیم شده است
– این فیلم رنگ پرنده ، مات ، …

سایر محصولات و خدمات داخلی و خارجی اتومبیل در Pandaauto.vn

Panda Auto یک پیشکسوت بود که در تهیه محصولات ، لوازم اسباب بازی ، فضای داخلی اتومبیل مانند تشک های اتومبیل ، صفحه های اندروید ، دوربین های کمکی از جمله داشبورد ، دوربین عقب ، دوربین 360 ، چراغ های LED ، ساب ووفر ، سنسورها برای فشار لاستیک ، لوازم تزئینی و تمیز کردن ماشین ، …

با شعار “خدمات به مشتری با صداقت و مهربانی” ، Pandaauto.vn درک می کند که مشتریان نیروی محرک کل تیم برای رشد پایدارتر هستند. تمام محصولات توزیع شده پاندا خودرو از مرحله ورود به قفسه ، تا دست مشتری با دقت بررسی می شود. Pandaauto.vn معتقد است که هر محصول و خدماتی که در بازار ارائه می شود ، با دقت دقیق ، دقیق و اختصاصی ساخته شده است و قلب همه افراد ، حتی سخت گیرترین مشتریان را به دست خواهد آورد.

اطلاعات تماس:

شرکت تولید و بازرگانی پاندا ویت محدود
آدرس: هانوی ، خیابان بائو دین ، ​​خیابان Cau Giay ، پلاک 18.
کارگاه خدمات: خیابان 33 ، خیابان نگوین خان توان ، پلاک 33 ، خیابان 5 ، کاو گیایی ، هانوی
دفتر: ساختمان A3 ، دهکده بین المللی Thang Long ، خیابان Nguyen Do Cung ، Cau Giay. هانوی
سایت اینترنتی: https://pandaauto.vn/
خط تلفن: 0933.74.6996 یا 0949.306.996.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *