فیلم عایق را تا آنجا که ممکن است از خورشید دور کنید

فیلم عایق را تا آنجا که ممکن است از خورشید دور کنید


واحدهای زیادی از فیلم عایق خودرو در هانوی وجود دارد ، اما کیفیت و خدمات ساخت را تضمین نمی کند. محصولات شناور و غیر اصلی تعداد بی شماری دارند ، این امر به طور مستقیم در استفاده واقعی مشتریان هنگام خرید متأثر می شود.

Panda Auto به عنوان یکی از واحدهای پیشرو در زمینه فیلم عایق خودرو در ویتنام ، عایق فیلم عایق اتومبیل واقعی را از بسیاری از مارک های بزرگ جهان مانند: 3M ، Xpel ، V-kool ، Classis تهیه می کند. تمام کدهای فیلم با تمایل به ارائه بهترین محصولات با قیمت های مقرون به صرفه توسط Pandaauto.vn انتخاب شده اند. علاوه بر این ، هنگام استفاده از سرویس عایق فیلم در Panda Auto ، مشتریان همچنین آزمایش می شوند تا شاخص های ضد آفتاب ، محافظت در برابر اشعه ماورا UV بنفش ، مقاومت در برابر حرارت را با ابزارهای تخصصی بررسی کنند. از آنجا ، انتخاب خط مناسب فیلم برای استفاده آسان است.

فیلم عایق را روی ماشین های دور از آفتاب تا حد ممکن اعمال کنید 1

خدمات ساختمانی فویل عایق اتومبیل در خانه

برای گسترش مقیاس و پاسخگویی به انتظارات بسیاری از مشتریان ، پاندا خودرو خدمات دیگری را برای آب بندی فیلم های عایق بندی برای خانه فراهم می کند. چسباندن فیلم عایق خودرو در خانه به مشتریان در صرفه جویی در وقت و همچنین هزینه سفر کمک می کند.

هنگام استفاده از فیلم عایق در خانه ، مشتریان همچنان از تمام مزایای قیمت ، کیفیت محصول و سیاست ضمانت بهره مند هستند ، مانند فیلم های چسب در نمایشگاه Panda Auto 18 Cau Giay. با توجه به دقت و دقت Pandaauto.vn با یک تیم از تکنسین های واجد شرایط ، فرآیند چسباندن در خانه را انجام می دهد تا به سرعت انجام شود ، هر دو فاکتور فنی و زیبایی پس از ساخت فراهم می شود.

سیاست گارانتی Pandaauto.vn

پاندا خودرو همیشه با ارائه بهترین خدمات با گارانتی شفاف بلند مدت ، تجربه مشتری را سرلوحه کار خود قرار می دهد.

کلیه محصولات فیلم عایق تحویل شده توسط پاندا خودرو دارای 10 تا 15 سال گارانتی پس از پذیرش و تحویل خودرو هستند. بنابراین ، مشتریان می توانند برای محافظت از سلامتی خود و همچنین افزایش عمر تجهیزات داخلی خودرو ، کاملاً مطمئن شوند که فیلم های عایق را برای اتومبیل ها روی pandaauto.vn بچسبانند.

به طور خاص ، در هنگام استفاده ، در هنگام ساخت فیلم عایق ، مشکلی وجود دارد ، پاندا خودرو با یک فرایند آسان ضمانت سریع را حفظ می کند. در طول دوره از 24 ساعت تا 48 ساعت ، تکنسین های Pandaauto.vn به طور فعال جایگزین را بررسی و پردازش و نگهداری می کنند.

فیلم عایق را روی ماشینهای دور از آفتاب تا حد ممکن بمالید 2

فیلم های عایق اتومبیل توسط Panda Auto ارائه می شوند و در موارد زیر توجیه می شوند:
– حباب های فیلم ، انفجار ، لایه برداری ، ..
– فیلم ترک خورده ، لایه تقسیم شده است
– این فیلم رنگ پرنده ، مات ، …

سایر محصولات و خدمات داخلی و خارجی اتومبیل در Pandaauto.vn

Panda Auto یک پیشکسوت بود که در تهیه محصولات ، لوازم اسباب بازی ، فضای داخلی اتومبیل مانند تشک های اتومبیل ، صفحه های اندروید ، دوربین های کمکی از جمله داشبورد ، دوربین عقب ، دوربین 360 ، چراغ های LED ، ساب ووفر ، سنسورها برای فشار لاستیک ، لوازم تزئینی و تمیز کردن ماشین ، …

با شعار “خدمات به مشتری با صداقت و مهربانی” ، Pandaauto.vn درک می کند که مشتریان نیروی محرک کل تیم برای رشد پایدارتر هستند. تمام محصولات توزیع شده پاندا خودرو از مرحله ورود به قفسه ، تا دست مشتری با دقت بررسی می شود. Pandaauto.vn معتقد است که هر محصول و خدماتی که در بازار ارائه می شود ، با دقت دقیق ، دقیق و اختصاصی ساخته شده است و قلب همه افراد ، حتی سخت گیرترین مشتریان را به دست خواهد آورد.

اطلاعات تماس:

شرکت تولید و بازرگانی پاندا ویت محدود
آدرس: هانوی ، خیابان بائو دین ، ​​خیابان Cau Giay ، پلاک 18.
کارگاه خدمات: خیابان 33 ، خیابان نگوین خان توان ، پلاک 33 ، خیابان 5 ، کاو گیایی ، هانوی
دفتر: ساختمان A3 ، دهکده بین المللی Thang Long ، خیابان Nguyen Do Cung ، Cau Giay. هانوی
سایت اینترنتی: https://pandaauto.vn/
خط تلفن: 0933.74.6996 یا 0949.306.996.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *