فیلم آشکار Bui Tien Dung هنگامی که می خواست مهمانان را به عروسی بیاورد ، پیچید

فیلم آشکار Bui Tien Dung هنگامی که می خواست مهمانان را به عروسی بیاورد ، پیچید

[ad_1]

دومین عروسی بازیکن Bui Tien Dung و همسرش Han Lin در مقیاس وسیع در تاریخ 7 و 8 ژانویه در باک نین برگزار شد. می توان گفت که ازدواج در 3 مکان مختلف ، اما هر مکان با شکوه و شاد است ، گروه مهمان تا هزاران نفر است.

یک کلیپ فاش شده از سقوط و چرخیدن Bui Tien Dung هنگام تلاش برای پوشیدن زنان در یک عروسی 1

عکس های عروسی در Bac Ninh توسط Bui Tien Dung و Khanh Linh (عکس توسط FBNV)

از آنجا که آنها مانند زن و شوهر Cong Phuong – Vienna Minh اسرار را حفظ نمی کردند ، بنابراین تصویر عروسی این زن و شوهر به طور مداوم در شبکه های اجتماعی به روز می شد. به همین دلیل گروه به تازگی دارای یک ویدیو بوده و صحنه ای را که بوی تین دون با مهمانان عروسی سرگرم می شود ، گسترش می دهد.

مخصوصاً در روز خوش خویش ، چون نمی توانست هیجان خود را پنهان کند ، داماد هنگامی که بارها دوستان و اقوام خود را به صحنه دعوت کرد ، تصمیم گرفت “اسکله بازی کند”. او حتی آنقدر هیجان زده بود که یک مهمان زن را برای رقص روی صحنه آورد.

کلیپ فاش شده از سقوط و چرخیدن Bui Tien Dung هنگام تلاش برای آوردن مهمانان به یک عروسی 2

Bui Tien Dun عجله کرد و یک زن را به صحنه آورد (عکس از فیلم)

اما وقتی او چند قدم برداشت ، تصادفی رخ داد که باعث شد هافبک در کیسه گرد و غبار بیفتد. این لحظه باعث شد شاهدان همزمان یکدیگر را دوست داشته باشند و او نمی تواند خنده اش را حفظ کند. بلافاصله پس از به اشتراک گذاشتن این ویدئو ، که مورد توجه بسیاری از کاربران شبکه قرار گرفت ، همه اظهار نظر کردند که این زوج روز خوبی را در ایستگاه سپری می کنند ، بنابراین نمی توانند راه بروند.

>> بیشتر ببینید: فقط با نگاه به چهره عروس ، داماد ناگهان اشک ریخت و باعث سر و صدا در شبکه های اجتماعی شد

طبق برنامه ریزی های انجام شده ، بوی تین دون و هان لین عروسی دیگری در 10 ژانویه 2021 (28 نوامبر با تقویم قمری) در خانه عروس برگزار می کنند. این زوج برای برگزاری مهمانی در هانوی به دعوت مهمانان ، دوستان و همکاران خود برای جشن ادامه خواهند داد.

کلیپ منقضی شده Bui Tien Dung هنگام تلاش برای آوردن مهمانان به یک عروسی ، افتاد و غلت خورد 3

با این حال ، فقط پس از چند قدم ، افتادم و غلت خوردم (برش عکس از فیلم)

Khanh Linh و Bui Tien Dung یک زوج زیبا در بین بازیکنان ویتنام هستند. هر دو قبل از ازدواج وقت دارند که بفهمند. در 6/2019 ، آنها هر دو مراسم نامزدی چشمگیر برگزار کردند و بلافاصله پس از دختر اول خود استقبال کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *