فقط یک جزئیات ، شبکه ، ارتباط عاطفی فعلی بین Huynh Anh و Quang Hai را روشن می کند

فقط یک جزئیات ، شبکه ، ارتباط عاطفی فعلی بین Huynh Anh و Quang Hai را روشن می کند

[ad_1]

برخلاف Son Tung M-TP و Thieu Bao Tram، Quang Hai و Huynh Anh کمی آرامتر از هم جدا شدند. همه پشت صحنه ، هنوز به شما دو نفر اشاره می شود. در حالی که بازیکن Dong An تمرکز زیادی بر حرفه خود دارد ، دوست دختر سابق او دائما درگیر شایعات عاشقانه است.

فقط با یک جزئیات ، کاربران شبکه ارتباط عاطفی فعلی بین Huynh Anh و Quang Hai 1 را برجسته می کنند
Huynh Anh – دوست دختر سابق کوانگ های

Huynh Anh ، پس از مشکوک بودن به “چای سبز” در نوامبر سال 2020 ، ناگهان رابطه عاشقانه ای با دانش آموز Binz – رپر جوان R.Tee (La Thanh Long) را فاش کرد. آنها هر دو عکسی برای حضور در دا لات داشتند ، یک پیراهن چاپ شده مشابه پوشیدند و به تازگی دوست دختر سابق کوانگ های برای ادامه ملاقات با R. Tee اسکن شده است.

فقط یک جزئیات ، وب ، ارتباط عاطفی فعلی Huynh Anh و Quang Hai 2 را روشن می کند
این عکس وضعیت عاشقانه Huynh Anh را نشان می دهد
فقط یک جزئیات ، وب ، ارتباط عاطفی فعلی Huynh Anh و Quang Hai 3 را روشن می کند

بر این اساس ، لحظه ای که Huynh Anh اخیراً پست گذاشت ، او از درخت کاج با تزئین زیبا عکس گرفت. با این حال ، تمام توجه به لوازمی که روی درخت تزئین شده بود ، گردنبند آبی رنگ از درخت آویزان بود.

فقط با یک جزئیات ، شبکه ارتباط عاطفی فعلی بین Huynh Anh و Quang Hai 4 را برجسته کرد

لازم به ذکر است که این لوازم جانبی توسط R.Tee برای اجرا در Rap Viet استفاده شده است. از مجموعه شواهد بالا ، بسیاری از مردم بر این باورند که زن و شوهر جوان با هم آشنا شده اند و دوست دختر سابق کوانگ های از یک دانش آموز بینز سوغاتی دریافت کرده است.

>> همچنین ببینید: بعد از 11 روز پر سر و صدا با سون تونگ ، تیئو بائو تراموا نشانه هایی را نشان داد که نمی تواند جدایی را بپذیرد

او نه تنها نشانه ای از محبت شکوفایی خود را آشکار کرد ، بلکه Huynh Anh نیز اسکن شد و به عنوان نظر در مورد یک حساب که گفت: “بنابراین اکنون Huynh Anh هنوز هم Quang Hai را دوست دارد ، اسکن و کلیک شد”.

فقط در یک جزئیات ، کاربران شبکه ارتباط عاطفی فعلی بین Huynh Anh و Quang Hai 5 را روشن می کنند.
فقط یک جزئیات ، شبکه ، ارتباط عاطفی فعلی بین Huynh Anh و Quang Hai را روشن می کند

این حرکت عجیب Huynh Anh بسیاری از مردم را به فکر فرو برد که آیا رابطه فعلی این دو رابطه برقرار بوده است یا نه و علاقه دیگری فقط تصادفی یا عمدی بوده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *