فقط “فرار” از ازدواج با Phung Thieu Phong ، Trieu Le Dinh تمام شب به بار رفت

فقط “فرار” از ازدواج با Phung Thieu Phong ، Trieu Le Dinh تمام شب به بار رفت

[ad_1]

اخیراً صفحه سینا اطلاعات مربوط به تریو ل دین را منتشر كرد كه مورد توجه طرفداران قرار گرفت. بر این اساس ، این صفحه یک وبلاگ نویس را توصیف می کند که عکسی از Trieu Le Dinh در حال معاشرت با Ly Tuyet – خواهر Ly Bang Bang – ارسال می کند.

فقط
تریو لدین در بار ظاهر شد. عکس پسر

گرچه بازیگر “Hoa Thien Cot” تنگ است ، اما مخاطبان هنوز او را می شناسند. زمانی که تری لیدین از ماشین پیاده شد و با دوستانش وارد بار شد و پاپاراتزی منتظر شد تا 4 تا 5 صبح قبل از اینکه بازیگر زن از فروشگاه خارج شود و سوار ماشین شود تا با دستیار خود برگردد.

فقط

حتی صفحه پسر به وضوح تری تری دین را توصیف می کند ، لحظه ای بود که او حتی نقاب خود را برداشت و صورتش را زد ، گویا از خواب بیدار شد. به نظر می رسد که پس از پایان ازدواج با فونگ تیو فونگ ، تریو لو دین به راحتی ماهیت واقعی یک مرد را بیان کرد و با دوستانش سخت بازی می کرد.

فقط
Trieu Le Dinh اکنون در حال تبدیل شدن به بانوی طلایی Cbiz است.

تریو لدین و فونگ تیئو فونگ زوج های معروف در صنعت سرگرمی چین هستند. این دو پس از بازگشت آشکار به یک خانه یک زوج با استعداد محسوب می شوند. از آنجا که آنها هر دو افراد مشهوری هستند در محیط پر از داستان ، تری لدین و فونگ تیو فونگ در زندگی شخصی خود سخت گیر هستند. به خصوص پس از به دنیا آوردن اولین فرزندشان ، آنها درمورد زندگی زناشویی خود آرامش بیشتری پیدا می کنند.

فقط

در 23 آوریل ، دفتر Trieu Le Dinh و دفتر Phung Thieu Phong به طور همزمان اعلام کردند که این دو برای پایان دادن به ازدواج خود تصمیم به جدایی صلح آمیز گرفته اند.

بعد از اینکه طریو لدین و فونگ تیئو فونگ طلاق خود را اعلام کردند ، بسیاری از تئوری های توطئه در مورد چرایی جدا شدن این زوج بوجود آمد و مردم را متعجب کرد. بعد از تمام اطلاعات مربوط به رابطه Trieu Le Dinh ، این اطلاعات به دست آمد که Phung Thieu Phong پس از طلاق برای یافتن همسر جدید عجله کرد. با این حال ، انسان درونی هرگز صحبت نکرده است ، بنابراین همه چیز فقط یک شایعه است.

بسیاری از افراد از این زوج Phung Thieu Phong و Trieu Le Dinh پشیمان می شوند ، زمانی که آنها 3 سال ازدواج کرده بودند و حتی پسر اول خود را داشتند ، اما هرگز عروسی نکردند.

پس از طلاق ، تری لین دین به کار خود ادامه داد و به جز اعلامیه دفتر ، هیچ تحرکی در شبکه های اجتماعی انجام نداد. در مورد فونگ تیئو فونگ ، او علاوه بر نعمت پنهان در صفحه شخصی خود ، دائماً درگیر شایعات زنای محصنه ، ضرب و شتم تریو لو دین ، ​​بازیگر را وادار به انتشار یک بیانیه مطبوعاتی برای انکار آن ، و در عین حال به دنبال پیگرد کیفری. مسئولیت کیفری شخصیتهایی که اطلاعات نادرست را منتشر می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *