فقط “عاری از حدود 2 تن چربی ، Le Au Ngan Anh با یک سری عکس زیبا که کمر را نشان می دهد پاسخ داد.

فقط “عاری از حدود 2 تن چربی ، Le Au Ngan Anh با یک سری عکس زیبا که کمر را نشان می دهد پاسخ داد.

[ad_1]

چند روز پیش ، Le Au Ngan Anh در یک رویداد ظاهر برجسته ای داشت. با این حال ، تصویر زیبا و جذاب Le Au Ngan Anh هنگامی که دور دوم او ضخیم به نظر می رسید ، توسط “رهگذر” به حقیقت آشکار شد. این تصویر با مجموعه ای از لحظات زیبا و ظریف که قبلاً توسط زیبایی منتشر شده اند متفاوت است.

درست مثل

Le Au Ngan Anh در عکس های گرفته شده توسط دیگران و عکس هایی که در شبکه های اجتماعی منتشر می کند متفاوت است

به تازگی ، Le Au Ngan Anh رسماً به مجموعه ای از عکس ها واکنش نشان داده که باعث سر و صدا شده است. بر این اساس ، این زیبایی عکسی را در داستان قرار داد که مسیر کامل دور 2 را نشان می داد و نشان داد که او 2 کیلوگرم وزن کم کرده است.

Le Au Ngan Anh که فقط از دور دوم چربی

Le Au Ngan Anh عکسی از کمر باریک خود را منتشر کرد ، که نشان دهنده شکل باریک او است

درست مثل

وی گفت که پس از اخیراً رژیم گرفتن ، 2 کیلوگرم وزن کم کرد

پیش از این ، Le Au Ngan Ann همچنین گفته بود که افزایش وزن آسان است ، بنابراین برای حفظ بدن خود مجبور شد به طور منظم تمرین کند ، یک رژیم غذایی علمی ایجاد کند ، از غذاهای مختلف خودداری کند. استاندارد “. در طول مسابقه زیبایی ، Le Au Ngan Anh یک بار با قد 1m73 تحت تأثیر سه دایره استاندارد 87-57-97 سانتی متر قرار گرفت ، او همچنین اغلب لباس های 2 تکه می پوشید تا منحنی های گرم بدن خود را نشان دهد.

Le Au Ngan Anh به عنوان Miss Ocean 2017 تاجگذاری کرد و باعث ایجاد سر و صدا در زیبایی و جنجال برگزارکنندگان این مسابقات شد. پس از آن ، این زیبایی در سال 2018 همچنان در مسابقه Miss Intercontinental شرکت کرد و مقام 4 را کسب کرد. با این حال ، هنگامی که او به خانه بازگشت ، این عنوان شناخته نشد زیرا وی مجوز شرکت در آزمون را نداشت. علاوه بر این ، نگان آن نیز مجبور به پرداخت جریمه ای برای رفتار “زیر کاپوت” خود است.

فقط

در برابر این امواج ، Le Au Ngan Anh سعی کرد عنوان خود را به عنوان خانم زیبایی ثابت کند. وی به حرفه آکادمیک خود ادامه داد و اخیراً مدرس دانشگاه Hoa Sen شد. نگان آن علاوه بر تدریس ، در زمینه تلویزیون MC نیز گشت و گذار داشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *