فقط سال گذشته او هنوز خوشحال بود که خانواده اش را غافلگیر می کند ، امسال هونگ تراموا از تنهایی خفه شد

فقط سال گذشته او هنوز خوشحال بود که خانواده اش را غافلگیر می کند ، امسال هونگ تراموا از تنهایی خفه شد

[ad_1]

در سال 2012 که از آواز ویتنامی بیرون آمد ، هونگ تراموا به تدریج با یک سری از موفقیت ها در قلب مخاطبان جا افتاد. با این حال ، هنگامی که زندگی داخلی او در حال افزایش بود ، خواننده ترجیح داد برای تحصیل به ایالات متحده برود ، زندگی خارج از خانه را بپذیرد و به طور موقت از کانون توجه خارج شود.

فقط سال گذشته خانواده او را متعجب کرد ، امسال هوانگ تراموا در خلوت 1 غرق شد

دو سال پیش ، هونگ تراموا فعالیت های مرحله ای خود را موقتاً به تعویق انداخت و برای ادامه تحصیل به ایالات متحده رفت

تاکنون پس از 2 سال تحصیل و زندگی در خارج از کشور ، هنوز نوستالژی و دلتنگی در افکار خواننده در حال رشد است. به طور خاص ، امسال ، با پیشرفت خوشبختانه همه گیر کوید -19 ، او نمی توانست نگران نباشد و بیشتر می خواست که بیماری به سرعت برود تا به دیدار معشوق خود برود.

به خصوص در زمان تت ، صدا نزدیک می شود خواهر باران پرش خانواده به دلتنگی “دلتنگی ، خانواده ، والدین و مخاطبان را از دست می دهم. وقتی Tet می آید ، من نیز سعی می کنم یک banh chung بخرم ، یک سینی کامل تهیه کنم ، با گریه نکردن راحت باشم و این تعطیلات Tet را پشت سر بگذارم تا سال آینده همه چیز دوباره خوب شود ، من آماده ام که همه را برگردانمHuong Tram تراکیایی را به اشتراک گذاشت.

همین سال گذشته خانواده اش را غافلگیر کرد ، امسال هونگ تراموا در تنهایی 2 خفه شد

تراموا Huong در Tet MV فقط باید برگردد

شناخته شده است که از آنجا که او امسال نمی تواند برای شهر تت به شهر خود برگردد ، هونگ تراموا تصمیم به راه اندازی یک پروژه موسیقی گرفته است. 5 برگردیدکه در آن او MV را آزاد کرد تت فقط باید برگردد و پاسخ اکثر مخاطبان را دریافت کرد.

در سال جدید قمری سال 2020 ، هونگ تراموا با بازگشت به خانه برای جشن گرفتن Tet بدون اطلاع خانواده و تماشاگران را متعجب کرد. لحظه ای که هونگ تراموا به طور ناگهانی مقابل خانه اش ظاهر شد ، پدرش پس از گذشت تقریباً یک سال از عزیمت خواننده به ایالات متحده در خارج از کشور ، از دیدار با دخترش بسیار خوشحال شد. این تصویر باعث شد بسیاری از بینندگان احساس گرما و احساساتی شدن فوق العاده کنند.

همین سال گذشته خانواده اش را غافلگیر کرد ، امسال هونگ تراموا در تنهایی 3 خفه شد

آخرین تت ، تصویر Huong Tram به طور ناگهانی به استقبال Tet با خانواده اش بازگشت ، بسیاری از مردم را لمس کرد

امسال ، وقتی ایجاد شگفتی برای خانواده غیرممکن است و طرفداران Huong Tram می توانند نوستالژی خود را فقط از طریق موسیقی با این پروژه منتقل کنند ، آغشته به احساسات افرادی که دور از خانه زندگی می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *