فردا شب در شمال از هوای سرد استقبال می کند ، که شدت آن شدت گرفته است

فردا شب در شمال از هوای سرد استقبال می کند ، که شدت آن شدت گرفته است

[ad_1]

طبق پیش بینی های مرکز ملی هواشناسی و هیدرولوژی ، هوای سرد شدید در حال حاضر به سمت جنوب حرکت می کند. پیش بینی می شود که حوالی عصر فردا (16 ژانویه) این قسمت هوای سرد به سرعت مناطق کوهستانی شمال را تحت تأثیر قرار دهد ، سپس سایر مناطق شمال ، مرکز و برخی مناطق را تحت تأثیر قرار خواهد داد. مکان در ساحل مرکزی جنوبی

فردا شب شمال از هوای سرد استقبال می کند ، شدت 1

به دلیل تأثیر هوای سرد ، در صبح 17/01 در شمال باران می بارد و کمی باران می بارد. از 17 ژانویه در استان های مرکزی باران باریده و در بعضی از نقاط باران متوسط ​​و رعد و برق دارد.

در 17 ژانویه در استانهای شمالی و شمالی کشور هوا بسیار سرد و مضر خواهد شد (بیشترین آسیب را در کائو بانگ ، باک کان ، لانگ سون ، ها گیانگ ، لائو کای) با دمای پایین حداکثر 8- 11 درجه ، مناطق کوهستانی 4-7 درجه ، مناطق کوهستانی با مکان های زیر 0 درجه و احتمال یخبندان ، برف و باران.

>> همچنین مشاهده کنید: هوای سرد از شدت کاهش می یابد ، درجه حرارت در شمال افزایش می یابد و آفتابی است

برای استانهای Quang Tri تا Quang Ngai ، هوا با کمترین دماي 14-18 درجه سرد می شود. از شب 17 ژانویه ، استان های ساحل جنوبی جنوبی و کوه های مرکزی شب و صبح سرد هستند. در جنوب شب هوا سرد است و صبح زود. از 18 ژانویه ، استان های شمالی سرد بوده و به سرما در شب و صبح زود ، در روز آفتابی آسیب می رسانند.

به ویژه در منطقه هانوی ، از شب 16 ژانویه و صبح 17 ژانویه ، باران و باران کم است. در 17 ژانویه ، هوا سرد شد ، در بعضی نقاط سرد بود ، کمترین دما 8-11 درجه است. از 18 ژانویه شب و صبح بسیار سرد بود ، در یک روز آفتابی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *