فام بنگ بنگ با پوشیدن “مه” در حال رانندگی یک میلیارد ابرخودرو برای ملاقات با یک غریبه

فام بنگ بنگ با پوشیدن “مه” در حال رانندگی یک میلیارد ابرخودرو برای ملاقات با یک غریبه

[ad_1]

صفحه QQ در صبح 31 مه مقاله ای داشت که مجموعه ای از عکس های جدید را به اشتراک می گذارد و احتمال می رود تاریخ Pham Bang Bang باشد. این بار الهه فام دیگر گیج به نظر نمی رسید. در عوض ، این یک تصویر بسیار ساده با موهای گره خورده تصادفی ، یک تی شرت ساده و شلوار جین است. نکته قابل توجه این است که Pham Bang Bang نیمه شب در یک قرار ملاقات با یک مرد مرموز ظاهر شد. صفحه QQ اظهار می دارد که الهه Pham نیز ظاهر و روحیه کمی خسته را نشان می دهد.

گرفتار فام بنگ بنگ ، لباس
فام بنگ بنگ با یک تصویر ساده ظاهر شد و نیمه شب با مردی ملاقات کرد.

در مورد شریک زندگی خود ، این مرد مصمم است حدود 35-40 سال سن ، لباس کاملاً بالغ و بالغ داشته باشد. با خروج از رستوران با Pham Bang Bang ، دست این مرد یک ساعت براق بود ، می تواند یک مارک گران قیمت باشد.

Pham Bang Bang در یک
گفته می شود این مرد “شایعه دوست پسر” فام بنگ بنگ است

بسیاری از مردم ارتباط بین Pham Bang Bang و این مرد عجیب را زیر سوال می برند. چقدر باید برای ملاقات لباس بپوشیم ، حتی برخی از کاربران شبکه ادعا می کنند که احساسات این دو بالاتر از جلسات عادی است.

قابل توجه است که بلافاصله پس از به اشتراک گذاشتن ، کاربران ارزش ماشین فوق العاده گرانقیمت را برداشتند تا Pham Bang Bang را پس از آن قرار ملاقات استفاده کنند. بر این اساس ، این اسب بیش از 1.4 میلیون یوان (معادل بیش از 5 میلیارد دونگ) هزینه دارد. دیده می شود که با وجود رسوایی فرار مالیاتی ، زندگی Pham Bang Bang هنوز هم بسیار غنی است.

فام بنگ بنگ در یک
ارزش ماشین فوق العاده گران قیمت برای گرفتن Pham Bang Bang پس از این قرار حدود 5 میلیارد VND است.

علاوه بر این ، صفحه QQ همچنین در مورد سلامتی الهه Pham بیشتر به اشتراک گذاشته شد. در آخرین سفر خیریه خود ، فام بنگ بنگ با عکسی ظاهر شد که چین و چروک هایش را نشان می داد ، چهره او کمتر از قبل جوان بود.

Pham Bang Bang در مه گرفتار شد و یک میلیارد ابرخودرو را سوار کرد تا با یک پسر عجیب ملاقات کند 4
ظاهر تا حدودی فرسوده Pham Bang Bang در آخرین سفر خیریه.

می توان گفت که پس از جدایی با لی Than ، زندگی شخصی بازیگر زن Vo Mi Nuong Truyen Ky همیشه به نفع عموم بوده است ، از هر حرکت به دقت نظارت می شود. ملاقات های ناجوانمردانه با یک مرد عجیب و غریب نشانه خوبی است. زیرا بعد از بیش از 2 سال ازدواج ناقص ، وقت آن رسیده که زیبایی خانواده فام جایی را برای خود پیدا کنند.

فام بنگ بنگ در یک
2 سال است که Pham Bang Bang با Ly Than جدا شده است.

Pham Bang Bang هنوز در مورد این تصاویر توضیحی نداده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=BP_nwF8gbho

عکس: QQ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *