فاش کردن جدیدترین تصویر از مهماندار زیبا که در هتل تجاوز کرده است

فاش کردن جدیدترین تصویر از مهماندار زیبا که در هتل تجاوز کرده است

[ad_1]

به گزارش دیلی استار ، در آخرین روز سال 2020 ، کریستین آنجلیکا داتسرا و گروه دوستانش برای جشن سال نو در یک هتل در شهر ماکاتی (مانیل ، فیلیپین) اتاق هایی را اجاره می کنند.

در ساعت 10:00 صبح اول ژانویه 2021 ، رومل گالیدا ، یکی از همکاران کریستین ، بیدار شد و دید که او در دستشویی خوابیده است. رومل با دیدن این موضوع گفت كه او كریستین را با پتو پوشانده و دوباره خوابید.

افشای تصویر نهایی مهماندار زیبای تجاوز شده در هتل 1

در سال 2017 ، وی نایب قهرمان اول Miss City Silva Davao شد و به رقابت در Mutyang Davao 2019 ادامه داد.

چند ساعت بعد ، او متوجه شد که دوستش بیهوش است و شروع به رنگ پریدگی کرد و با آمبولانس تماس گرفت. گرچه به کریستین DAC داده شد ، اما هنوز هیچ نشانی از زندگی نشان نداد.

وقتی قربانی به بیمارستان ماکاتی منتقل شد ، پزشکان نتیجه گرفتند که مهماندار هواپیما هنگام ورود فوت کرده است. بیمارستان تأیید کرد که کریستین آنجلیکا داتسرا در ساعت 17:00 در تاریخ 1 ژانویه بر اثر آنوریسم درگذشت. رگهای مغزش نیز ترکیده است.

افشای تصویر نهایی مهماندار زیبای تجاوز شده در هتل 2

کریستین آنجلیکا داچرا ، 23 ساله ، فارغ التحصیل رشته ارتباطات از دانشگاه فیلیپین (UP) میندانائو است.

رسانه های محلی به نقل از سرهنگ هارولد دپوزیتور رئیس ماکاتی اظهار داشتند که بدن قربانی دچار کبودی و بریدگی از ناحیه ران و زانو شده است. پلیس همچنان در حال انجام کالبد شکافی برای یافتن علت آن است.

افشای تصویر نهایی مهماندار زیبای تجاوز شده در هتل 3

پرونده تجاوز و قتل زن خانه دار زیبا باعث می شود تا افکار عمومی به شدت محکوم شود.

یازده مظنون از جمله 3 دوست با کریستین از جمله رومل گالیدا ، گرگوریو دو گوزمن و جان دلا سرنا توسط پلیس بازداشت شدند. این گروه از افراد به تجاوز جنسی متهم شدند زیرا پلیس در دستگاه تناسلی مقتول ردپای مایع منی پیدا کرد.

افشای تصویر نهایی مهماندار زیبای تجاوز شده در یک هتل 4

این عکس لحظه انتقال به سال جدید در سال 2021 را نشان می دهد) ، کریستین آنجلیکا داچرا ، پاشنه بلند و یک لیوان شراب را در دست داشت ، سپس وارد اتاق شد ، در آن زمان دو مرد ظاهر شدند.

پلیس همچنین منتظر گزارش سم است تا ببیند آیا قربانی و گروهی از دوستانش از مواد مخدر یا الکل استفاده می کنند یا خیر.

فاش کردن جدیدترین تصویر مهماندار زیبای تجاوز شده در هتل 5

عکس در ساعت 3:22 بامداد 1 ژانویه 2021 ، نشان می دهد که کریستین آنجلیکا داچرا با یک مرد کاملاً صمیمی است ، 3 نفر در عقب و 2 مرد دیگر در جلو.

پس از برداشتن دوربین هتل ، پلیس عکس هایی از کریستین آنجلیکا داچرا را در زمانی منتشر کرد که وی و دوستانش در سال 2021 مهمانی سال نو را برگزار می کردند. این تصاویر آخرین تصاویر یک دختر زیبا قبل از مرگ در وان با بسیاری از صدمات بدنی مشکوک به تجاوز جنسی

این تصاویر اسناد ارزنده ای به حساب می آیند و مقامات از آنها برای تحقیق در مورد حقیقت مرگ مهماندار زیبا استفاده می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *