غول ویتنامی وقتی به دخترش جهیزیه با … 300 میلیارد دونگ داد ، شوکه شد

غول ویتنامی وقتی به دخترش جهیزیه با … 300 میلیارد دونگ داد ، شوکه شد

[ad_1]

آقای نگوین ویت کوونگ در سال 1957 متولد شد و هنگام شروع کار حرفه ای دوران سختی را پشت سر گذاشت. او به عنوان یک شرکت نوپا که از صفر شروع می شود ، در ابتدا فقط به عنوان کارمند در یک کارخانه تولید غذاهای دریایی در Ca Mau کار می کند ، تاجر یک سرمایه جمع می کند و سپس تقسیم می شود تا جداگانه کار کند.

از طریق بسیاری از رویدادها ، او به طور فزاینده ای استعداد خود را در تجارت و رهبری نشان می دهد. در سال 2009 ، گروه Phu Cuong متولد شد ، متخصص در املاک و مستغلات و غذاهای دریایی ، نامی شناخته شده در دنیای تجارت.

غول ویتنامی وقتی به دخترش جهیزیه می دهد شوکه می شود ... 300 میلیارد VND 1

آقای نگوین ویت کوونگ عکس: Giadinhvietnam

آقای نگوین ویت کوونگ غول شناخته شده ای در صنعت املاک و مستغلات است. روزی که دخترش ازدواج کرد ، آقای کوونگ از خرج صدها میلیارد دونگ برای جلب رضایت دخترش پشیمان نبود. او در کا مائو متولد شد و تصمیم گرفت به زادگاهش برگردد و برای فرزندانش عروسی برگزار کند. عروسی در 2 شام متوالی برگزار شد و مهمانان بسیاری از خوانندگان از لیست A حضور داشتند.

آقای کوونگ 14 میلیارد دونگ صرفاً برای ساختن یک تئاتر عروسی باشکوه هزینه کرد ، تا صحنه را به عنوان یک افسانه برای فرزندانش تزئین کند ، و 2 میلیارد دلار برای دعوت از ستارگانی مانند دام وینگ هون ، فی نونگ ، برای اجرای آنها هزینه کرد. “خیره کننده” چیزی فراتر از اجرای جهیزیه در طول قرن عروسی است. آقای کوونگ قول داد که مدیریت یک شرکت تابعه با کل سرمایه حدود 300 میلیارد VND را به دخترش واگذار کند.

غول ویتنامی وقتی به دخترش جهیزیه اهدا کرد شوکه شد ... 300 میلیارد 2

عروسی یکصد میلیارد نفر بسیاری از مردم را به دلیل تجملات متعجب کرد. عکس: دن ویت

در همان زمان ، 50٪ از پول عروسی که برای 2 شب جمع شده ، به امور خیریه اهدا خواهد شد. بسیاری از مردم تشکر کردند و وقتی مراسم به پایان رسید ، آقای کوونگ قول داد 100 میلیارد VND اضافی برای ساخت یک منطقه تفریحی برای مردم محلی هزینه کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *