“عمو در هموک” 50 میلیون بازدید tik tok 1 ساعت برای بازگشت به کار به عنوان یک مددکار در دریاچه … صبر کنید

“عمو در هموک” 50 میلیون بازدید tik tok 1 ساعت برای بازگشت به کار به عنوان یک مددکار در دریاچه … صبر کنید

[ad_1]

چند ماه پیش ، بسیاری از مردم مجبور بودند حساب تصادفی با نام مستعار “عمو در هاموک” را به خاطر بسپارند. چیزی که بسیاری از مردم را متعجب می کند این است که یک ویدیو تا 50 میلیون فقط برای دیدن تصویر دایی که بر روی همسرش خوابیده است ، در حالی که چشمانش به دوربین خیره است و … هیچ کاری انجام نمی دهد ، وجود دارد.

این ویدئوها عکسی از مردی بالای 50 سال را نشان می دهد که در یک همسر خوابیده و بدون ابراز احساسات و احساسات خاص به دوربین خیره شده است. طول هر کلیپ فقط 5 تا 10 ثانیه است ، اما میزان تعامل زیادی وجود دارد. هر کلیپ چندین میلیون بازدید و صدها هزار قطره قلب دارد که باعث می شود “مردم عاشق” شوند در آن زمان غافلگیر کننده است.

در دوران طلایی ، عمویش در یک بانوج دراز کشید که حداکثر 50 میلیون بازدید از آن بر روی کنه بود. عکسهای صفحه

نمایش “هیچ کاری نکن” هنوز محبوب است و همین امر باعث می شود بسیاری از ستاره های ویتنامی برای گرفتن روند “این آرامش نادر” رقابت کنند. حتی “عمو در هموک” نیز به سطح بین المللی رسید ، زمانی که بسیاری از حساب های خارجی هنوز واکنش نشان می دادند و فیلم های او را دوباره می ساختند.

برای بسیاری از جوانان ، فیلم عمو هموک به طور ناگهانی به یک پدیده تبدیل شد ، هنگامی که تیکرهای دیگر از روش های مختلفی برای منحصر به فرد کردن ویدیوی خود استفاده می کردند ، او نمی توانست کاری را انجام دهد که با آن شناخته شود. با این حال ، پس از یک دوره زمانی خاص ، چنین ویدیوهایی به تدریج از محبوبیت کم می کنند ، “عموی دراز کشیده” دیگر مقصر نیست.

فیلم های تیک توک دارای فیلم های خیره کننده و تعاملی فقط از چند ده تا چند صد نفر هستند. جامعه آنلاین گفت که روند دایی او خسته کننده شده است ، به دلیل زمان گذشته. تا کنون ، “عموی هموک” همچنین فیلم های “هموک” خود را به طور کامل حذف کرده است تا جهت ساخت … نگهداری ، حمل خمپاره را تغییر دهد.

تصویر را پس از “داغ” در tik tok تغییر دهید. عکسهای صفحه

اخیراً ، فیلم ها حول تصویر مردی می چرخد ​​که به جای “آرام” مانند گذشته ، با دوغاب خمپاره راه می رود. با این حال ، وقتی جذابیت آن برای جامعه آنلاین از بین رفته باشد ، این تغییر چندان مثبت نیست. عمو هموک که به عنوان یک پدیده ظهور می کند ، اما نمی داند چگونه آن را گرم نگه دارد ، به تدریج در میان تعداد بی شماری دیگر “فراموش” می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *