علی رغم شایعات خیانت ، هوانگ آن هنوز با تام بیب “دست در دست” است

علی رغم شایعات خیانت ، هوانگ آن هنوز با تام بیب “دست در دست” است

[ad_1]

پس از یک سری رسوائی های پر سر و صدا بعد از طلاق ، هنرپیشه هوانگ آن فقط یک بار صحبت کرد تا درمورد آن توضیح دهد و با همسر سابق خود مشاجره نکند. وی گفت این محدودیت حسادت همسرش است که باعث می شود همیشه در خانه خود احساس خفگی کند ، بنابراین تصمیم گرفت راه های مختلف را طی کند. در مورد همسر سابقش ، او مدام این بازیگر را به بی مسئولیتی ، بی توجهی به همسر و فرزندان و داشتن شخص سوم متهم می کند.

علی رغم شایعات خیانت ، هوانگ آن هنوز با Tham Bebe 1
همسر سابق وی یک بار هوانگ آن را به رابطه با تام ببه متهم کرد

به نظر می رسید که همه چیز به تدریج آرام شد ، اما اخیراً کاربران شبکه به طور ناگهانی دلیل طلاق او و همسر سابق خود ظاهر “سه شنبه” را به خاطر آوردند. تنها شخصی که هوانگ آن همیشه دوست دارد ، مانند عکس با سایه پس از طلاق ، تام ببه است. او دوست نزدیک و همکار بازیگر است.

با وجود شایعات خیانت ، هوانگ آن هنوز هم است
این بازیگر بارها شایعات مربوط به رابطه او و تام بیب را تکذیب کرده است
با وجود شایعات خیانت ، هوانگ آن هنوز هم است
اما این دو دائما عکس های عاشقانه می فرستادند و در ملا عام از mxh گوش می دادند

به طور خاص ، این دو همچنان با یک سری عکس عاشقانه دست در دست و در کنار هم به عنوان یک زوج واقعی ، مردم را دوست دارند. در کادر ، هوانگ آن درخشنده است و تام بی هم وقتی در کنار بازیگر است ، خوشحال لبخند می زند.

با وجود شایعات خیانت ، هوانگ آن هنوز هم است

اگرچه آنها دائماً شایعات مربوط به قرار ملاقات را انکار می کنند ، اما روز به روز این دو با هم بی خیال به نظر می رسند. حتی شبکه های اجتماعی نیز وجود داشت که بسیاری از افراد را به سو that ظن نسبت روابط هوآنگ آن و تام ببه بالاتر از سطح دوستان واداشت.

عکس توسط FBNV

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *