ظاهر جذاب

ظاهر جذاب

[ad_1]

اخیراً ، آنجلا بیبی در یک رویداد ظاهر شد و به سرعت مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. با تماشای همسرش Huynh Hieu Minh ، دیگر سر و صدا از خستگی خبری نبود. زیبایی کاریزماتیک آنجلا بیبی در صحنه با زیبایی که “هزاران نفر آن را دوست دارند”.

علاوه بر این ، آنجلا بیبی با تغییر در سبک مد توجه ها را نیز به خود جلب می کند. همسر Huynh ، Hieu Minh ، هم کت و شلوار مشکی پوشیده بود و هم یک ژاکت نازک که داخل آن را می پوشید ، و بدن لاغر خود را نشان می داد.

آنجلا بیبی پس از سر و صدا بودن توسط عشق قدیمی Huin Hie Min دوباره ظاهر می شود: ظاهر دقیق 1

آنجلا کودک در سر و صدا زیبا و مطمئن ظاهر شد. عکس پسر

چندی پیش ، معشوق سابق Huynh Hieu Minh ، لی فی نیی ، ناگهان آنجلا بیبی را به عنوان سومین شخصی که در گذشته در عشق او دخالت کرده است ، متهم کرد. پس از سالها سکوت ، آنجلا بیبی اخیراً تأیید کرد که وقتی من Huynh Hieu Minh را شناختم ، این بازیگر گفت که او مجرد است و تا زمانی که لقب “کوچک آنجا” را از Ly Phi Nhi دریافت نکرد. در مصاحبه با یک مجله ، وقتی از شوهرش پرسید ، جواب این را گرفت که آنها از هم جدا شده اند. به ویژه ، او گفت که رابطه عاشقانه پر سر و صدا با لی فی نی به Huyn Hie Min اجازه می دهد تا با همه صحبت کند.

آنجلا کودک پس از سر و صدا با عشق قدیمی Huin Hie Min دوباره ظاهر می شود: ظاهر جذاب 2

اندکی پس از آن ، Huynh Hieu Minh نیز نامه ای نوشت و تأیید کرد که آنجلا بیبی خردسال عاشق نیست. او امیدوار است دیگر شایعات دروغی وجود نداشته باشد و نمی خواهد از افراد بیشتری برای جلب توجه خاص استفاده شود مالک کاتولیک Huynh امیدوار است که اینترنتی به خانواده های خود آسیب نرساند.

آنجلا کودک پس از سر و صدا با عشق قدیمی Huynh Hieu Minh دوباره ظاهر می شود: ظاهر جذاب 3

به نظر می رسد که سر و صدای ازدواج تاثیری در زیبایی آنجلا بیبی ندارد. عکس پسر

اخیراً شایعاتی مبنی بر جدایی زوجین Huynh Hieu Minh و Angela Baby پس از مدتها زندگی مشترک وجود دارد.

یک خبرنگار مشهور در صنعت سرگرمی هنگ کنگ ، Zhuhai ، فاش کرد که Huynh Hieu Minh و Angelababy مدتها پیش طلاق گرفته اند.

قبل از طلاق ، هوینه هیو مین و آنجلابابی تصمیم گرفتند که سکوت کنند تا امواج را از دست دهند. پیش از این ، این زوج صنعت سرگرمی چین را به عشق رمانتیک خود به یکدیگر حسادت می کردند. با این حال ، پس از آنجلابابی اولین فرزند خود را به دنیا آورد ، این دو با شایعات منفی در مورد زندگی زناشویی خود روبرو شدند.

آنجلا کودک پس از سر و صدا با عشق قدیمی Huynh Hieu Minh دوباره ظاهر می شود: ظاهر جذاب 4

Huynh Hieu Minh و Angela Bay شایعات طلاق را دریافت کردند. عکس پسر

اخیراً ، Huynh Hieu Minh و Angelababy بندرت در حوادث با هم ظاهر می شوند و عمداً از یکدیگر اجتناب می کنند ، و این مسئله را بیشتر برای مردم تأیید می کند که ازدواج آنها یک مشکل است. بارها به نظر می رسید که زوج Huynh Hieu Minh از کسانی که شایعات طلاق را منتشر می کنند شکایت کند. با این حال ، تا کنون ، این اطلاعات هرگز متوقف نشده است و چیزی است که عموم مردم به آن علاقه مند هستند. در واقع ، هوین هی مین و آنجلابابی طلاق گرفته اند یا نه ، فقط اطلاعات درونی مشخص خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *