طعم دوستی قسمت 53: لانگ برای اولین بار علناً عشق خود را به نام گفت

طعم دوستی قسمت 53: لانگ برای اولین بار علناً عشق خود را به نام گفت

[ad_1]

در یک بررسی اولیه طعم دوستی قسمت 53 ، نام (فوونگ اوان) و لانگ (من تروونگ) در مورد احساسات خود نسبت به یکدیگر صادق بودند.

آغاز تجسم طعم دوستی قسمت 53 ، یک کیسه لباس جدید از پذیرش شرکت دریافت کردیم. هنگامی که آنها باز شدند ، نام و نمایندگی پذیرش بسیار متعجب شدند وقتی رئیس لانگ “banh beo” را به نام فرستاد.

طعم دوستی قسمت 53: لانگ برای اولین بار علناً عشق خود را به ما گفت 1

در صحنه بعدی در تجسم طعم دوستی قسمت 53 ، نام و لانگ به طور رسمی در یک کافه با هم ملاقات می کنند. بخصوص نام یک لباس کیک به تن داشت که آن هم هدیه ای بود که مدتها قبل دریافت کرده بود.

مشخص نیست که این اولین قرار ملاقات این دو است یا خیر ، اما محتوای این گفتگو مربوط به عشق است. در اینجا نام صادقانه پرسید که چرا لانگ او را بوسید. او همچنان پیشنهاد می دهد “آیا از بازی با افراد دیگر لذت می بری؟ یا فکر می کنی من خیلی راحت هستم؟”

طعم دوستی قسمت 53: لانگ برای اولین بار علناً عشق خود را به ما گفت 2
طعم دوستی قسمت 53: لانگ برای اولین بار علناً عشق خود را به ما گفت 3

قبل از این س aboutال درباره نام ، لانگ مانند گذشته خجالت زده و مبهوت نشده بود ، اما در عوض او صریحاً گفت: “چون من او را دوست دارم.”

طعم دوستی قسمت 53: لانگ برای اولین بار علناً عشق خود را به ما گفت 4

به نظر می رسد که لانگ پس از گوش دادن به توصیه های خانم دان ، به طور فزاینده ای به نام احترام می گذارد ، و آماده است تا به رابطه بیشتر با این دختر پر از شخصیت ادامه دهد.

طعم دوستی قسمت 53 ساعت 21:00 اول ژوئیه از VTV1 پخش می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=raTd9rBrNB4

طعم دوستی یک مجموعه تلویزیونی طولانی مدت است که به طور منظم از دوشنبه تا جمعه از ساعت 21:00 از VTV1 پخش می شود. محتوای فیلم حول زندگی دختری به نام نام از کودکی می گذرد ، زیرا پدر بیولوژیکی او ، آقای پسر ، راه اشتباهی افتاده است ، بنابراین او باید به زندان برود.

آقای سین که نمی خواست دخترش در زندان پدر شود ، حضانت فرزندان خود را به برادر نزدیک خود آقای توان سپرد و از پدری چشم پوشی کرد.

طعم دوستی قسمت 53: لانگ برای اولین بار علناً عشق خود را به ما گفت 5

وقتی نام با آقای توآن به خانه بازگشت ، او همچنین زندگی ثروتمندی نداشت و به ویژه با حسادت و تبعیض همسر آقای توآن روبرو شد. با این حال ، آقای توآن هنوز نام را از صمیم قلب دوست دارد و توجه ویژه ای به دختر خوانده خود دارد به این امید که نام در آینده پدر بیولوژیکی خود را دوباره ببیند.

بعداً ، وقتی نام بزرگ شد ، با مشکلات زیادی در زندگی از خانواده ، کار تا عشق روبرو می شود که اتفاقات جالب و غیر منتظره ای را در فیلم به همراه می آورد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *