طرفداران با آشکار کردن فست فود در حین تمرین هنرمندان اپل کوآن ، بسیار نگران بودند

طرفداران با آشکار کردن فست فود در حین تمرین هنرمندان اپل کوآن ، بسیار نگران بودند

[ad_1]

به دلیل مشغله زیاد ، بیشتر آموزشهای تائو کوان عصر برگزار می شود و تا اواخر شب ادامه دارد. همه هنرمندان در تلاشند تا با استفاده از یک وقفه کوتاه برای صرف غذا ، فیلمنامه را دوباره بخوانند.

در حین تمرین هنرمندان Apple Quan ، فست فود را کشف کنید که باعث نگرانی شدید طرفداران می شود 1

تصاویر پشت صحنه Apple Quan 2021 به وضوح تلاش هنرمندان را برای آوردن غذای معنوی به مخاطب نشان می دهد.

اگرچه بیشتر هنرمندان شرکت کننده چهل ساله هستند ، اما آنها باید مراقب سلامتی خود باشند اما روی میز آنها فقط فست فود ، غذای بسته بندی شده قرار دارد. این باعث نگرانی شدید هواداران می شود.

چنین شرایط دشواری ، اما از آنجا که آنها در خدمت مخاطب هستند ، و علاقه آنها به صحنه را ارضا می کنند ، هنرمندان هنوز بسیار آرام و درخشان هستند.

کشف فست فود در حین تمرین هنرمندان Apple Quan ، که هواداران را به شدت نگران می کند 2

پس از یک سال غیبت ، خبر صادرات مجدد Apple Quan 2021 در شب سال نو برای بسیاری از مردم بسیار خوشحال شد ، زیرا غذای الکلی اجباری در شب سال نو برای عموم مردم بیش از 20 سال آشنا بود.

آشکار شدن فست فود در طی تمرین هنرمندان Apple Quan هواداران را بسیار نگران کرد 3

در حال حاضر ، هنرمندان تمرینات خود را برای آماده سازی برای نمایش آغاز کرده اند. افراد مشهوری مانند Cong Ly ، Quang Thang ، Tu Long ، Van Dung ، Xuan Bac در Apple Quan 2021 حضور خواهند داشت.

پیش از این مشخص شده بود که میزبانان اپل ارتش اپل هستند. به طور خاص ، سه بازیگری که هنوز هم ملاقات می كنند هنرمندان Kuok Han ، Kong Li و Xuan Bak هستند كه در نقش های Ngok Hoang ، Bak Dau ، Nam Kao ظاهر شدند.

هنرمند Van Dung نقش سیب را در سلامتی بازی می کند و هنرمند Tu Long سیب اجتماعی است. در این سال ، هنرمند شایسته چی ترونگ در مورد ادامه نقش اپل آموزش و پرورش در صفحه شخصی خود برای عموم آزاد است با این جمله: “شاید امسال هنوز مجبور باشم درباره این شخص صحبت کنم.”

پیش بینی می شود امسال اپل پزشکی بیشترین زمان را سپری کند و به دنبال آن “موقعیت مسلط” سیب های اجتماعی ، سیب های آموزشی ظاهر شود ، زیرا در سال گذشته اتفاقات داغ زیادی رخ داده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *