صدها هزار دانش آموز به دلیل سرما ترک تحصیل می کنند

صدها هزار دانش آموز به دلیل سرما ترک تحصیل می کنند


صدها هزار دانش آموز به دلیل سرما ترک تحصیل می کنند

طبق آمار ، کل مدارس در لانگ پسر که به دانش آموزان استراحت سرد می دهند 418 دانش آموز است ، در حالی که کل دانش آموزانی که باید مدرسه را ترک کنند 133،693 است.

2/21 مدرسه پیش دبستانی در ساپا وجود دارد ، در حالی که 20/20 مدرسه ابتدایی و 6/20 دبیرستان دوره متوسطه وجود ندارد.

>> همچنین نگاه کنید به: بروزترین اخبار آموزشی در 7 ژانویه: پیشنهاد معلمان فیزیکی ، معلمان پیش دبستانی زود بازنشسته می شوند

Hai Phong: دانش آموزان دبستانی وقتی دما پایین تر از 10 درجه سانتی گراد استراحت می کنند

امروز آخرین اخبار آموزشی را به روز کنید 8/1: صدها هزار دانش آموز به دلیل سرما 1 مدرسه را ترک می کنند

در صورت سرد بودن هوا دانش آموزان حق دارند مدرسه را ترک کنند. عکس: اینترنت

بر اساس تصمیم وزارت آموزش و پرورش ، دانش آموزان هایفونگ ، مهد کودک ها و دانش آموزان دبستانی وقتی دمای هوا زیر 7 درجه سانتیگراد باشد ، در مدرسه غایب خواهند بود.

فعالیت های فضای باز را برای تمرکز دانش آموزان ، اطمینان از سلامتی دانش آموزان هنگام سازماندهی دروس ژیمناستیک در فضای باز سازمان ندهید و به دانش آموزان یادآوری کنید که باید به اندازه کافی گرم بپوشند.

وزارت آموزش و پرورش در هانوی مقررات جدیدی را برای ترک تحصیل در هنگام سرما ارائه داده است

معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش در هانوی گفت كه مدارس هر روز هوا را به روز می كنند تا مدرسه را به تأخیر بیندازند و به آنها اجازه داده نمی شود كه مانند یك روز تعطیل كامل داشته باشند.

پیش از این ، طبق قوانین قدیمی ، والدین پیش بینی آب و هوا را از برنامه های تلویزیونی مشاهده می كردند ، اگر درجه حرارت زیر 10 درجه سانتیگراد و 7 درجه سانتیگراد باشد ، والدین ابتدای ترك تحصیل را شروع می كردند.

پیشنهاد کنید معلمان پیش دبستانی و تربیت بدنی زودتر بازنشسته شوند

کنفدراسیون عمومی کار در ویتنام از دولت خواست که توجه کند و به وزارت کار ، معلولیت و امور اجتماعی دستور دهد که تحقیق کند و به حرفه دشوار معلمان در آموزش پیش دبستانی و عمومی اضافه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *