صدها میلیون به دختران کوچک تعلق می گیرد

صدها میلیون به دختران کوچک تعلق می گیرد

[ad_1]

در 4 ژانویه ، زن و شوهر Mac Van Khoa یک ماه کامل جشن برای دختر اولشان مین ترتیب دادند. در صفحه شخصی ، این زوج با درخشش لحظه ای خوش را در کنار دختر کوچکشان نشان دادند. شما می توانید این را ببینید حتی اگر شما نارس به دنیا آمده اید تاکنون کودک مک ون خوآ بسیار قویتر شده است.

متعجب از هدیه های ارزشمند دختر مک ون خوآ 1

زوج Mac Van Khoa در تاریخ 4 ژانویه یک مهمانی یک ماهه برای دوست دختر این دختر ترتیب دادند

در زیر پست مشترک این زوج ، دوستان و طرفداران بهترین آرزوها را برای مینی کردند. به ویژه ، بسیاری از افراد نیز ارسال می کنند نظر او تعارف می کرد که او مانند پدرش به نظر می رسید و مردم او را دوست داشتند ، بنابراین او دختر بازیگر را “Tieu Mac Van Khoa” صدا کرد.

مهمانی ماه کامل خانواده Mac Van Khoa سر و صدا نیست ، اما در یک فضای دنج برگزار می شود. تائو همچنین به شما فاش کرد که او از زمان بارداری خود قلک را ترک کرده است و تاکنون تصمیم گرفته است که خوک را بزند تا هدیه دخترش را برای تمام ماه نگه دارد. به جز آن، همسر مک ون خوآ همچنین مجموعه ای از اقلام ماهانه دریافت شده از اقوام و دوستانش را نشان می دهد ، به ویژه انبوهی از پول کلان و جواهرات ارزشمندی که به مینی داده شده تا مردم او را تحسین کنند.

با هدیه های ارزشمند دختر Mac Van Khoa 2 متعجب

یک هدیه قابل توجه برای کل مهمانی های ماهانه Mini

متعجب از هدیه های ارزشمند دختر مک ون خوآ 3

مهمانی ماه کامل Mini در فضایی دنج برگزار می شود

اوایل ، در تاریخ 4 دسامبر ، تائو علائم تولد را به شما نشان داد در حالی که با شوهرش روی صحنه بود و به دیدار اقوام خود در وونگ تاو می رفت. بلافاصله پس از آن ، مک ون کوآ همسرش را برای بستری در شهر هوشی مین برد. در راه آوردن همسرش از وونگ تاو به شهر هوشی مین ، این بازیگر بسیار نگران همسر و فرزندان خود بود ، به همین دلیل 4 بار گریه کرد. تنها زمانی بود که تائو تو با موفقیت در مک ون کوآ غش کرد و توانست آرامش بکشد.

متعجب از هدیه های ارزشمند دختر مک ون خوآ 4

مک ون کوآ و دوست دخترش تائو وی 5 سال پیش به طور رسمی با هم آشنا شدند. بعد از مدتها عشق پرشور ، این زوج تصمیم گرفتند که بچه دار شوند. در 2 دسامبر ، مک ون خوآ با هیجان سند ازدواج خود را به همسرش نشان داد ، گرچه این دو هنوز عروسی رسمی نداشته اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *