شو چی چی “دختر بد” هنگام بیرون رفتن با مردی عجیب دستگیر شد: هویت غیرمنتظره

شو چی چی “دختر بد” هنگام بیرون رفتن با مردی عجیب دستگیر شد: هویت غیرمنتظره

[ad_1]

به گزارش وب سایت سوهو ، شامگاه 25 آگوست ، چت کی او در حال تفریح ​​با دو مرد عجیب و دوست صمیمی اش تران هانگ گرفت. مشخص است که یکی از دو مرد عجیب پسر تران هونگ است. این پسر در حال حاضر در قد یک جوان است.

شو چی چی
شو چی چی “دختر بد” در حالی که شب هنگام با مردی عجیب بیرون می رفت ، گرفتار شد. عکس سوهو

همه آنها با خوشحالی صحبت کردند ، سپس با هم به یک بار رفتند و در آنجا Phung Duc Luan ، شوهر Thu Ky را ملاقات کردند. پس از پایان مهمانی ، همه آنها با عاج رفتند. حتی پسر تران هونگ هم مست بود و باید از پدرش می خواست که او را به ماشین برساند.

شو چی چی
شو چی با خوشحالی به چن کان و دو مردی که کنارش راه می رفتند لبخند زد. عکس سوهو

شو چی بازیگر سرشناس در صنعت سرگرمی چین است. نه تنها به خاطر زیبایی جذابش ، بلکه سرنوشت او باید قلب طرفداران را سنگین و فراموش نشدنی کند. اعتقاد بر این است که Thu Ky دارای زیبایی شیرین ، بی گناه ، خالص و فوق العاده خالص است. این زیبایی باعث شد بسیاری از افراد عاشق شوند و بخواهند آن را بپذیرند.

تو کی
گروه دوستان Thu Ky سپس عاج کردند. عکس سوهو

با شروع بازیگری فیلم بزرگسالان ، شو چی واقعاً با استعداد است. با این حال ، گذشته مانعی است که باعث می شود بازیگر زن سعی کند در 20 سال گذشته از برچسب “بازیگری که عاشق پرواز کردن است” خلاص شود. این سفر مملو از مشکلات ، انتقاد ، کنایه و توهین است ، اما تو کی آن را می پذیرد و دست از تلاش بر نمی دارد.

شو چی چی
Thu Ky پس از طوفان های زیاد از Phung Duc Luan خوشحال بود. عکس های اینترنتی

تجربه فراز و نشیب های زیادی در روابط عاشقانه ، چت کی آنها دوست دارند تسلیم شوند و به ازدواج فکر نکنند. با این حال ، در سال 2016 ، این بازیگر هنگامی که به طور عمومی با Phung Duc Luan – مردی که در 20 سال گذشته با او بود – طرفداران را شگفت زده کرد.

بعد از 5 سال ازدواج ، تو کی و همسرش فونگ دوک لوان آنها مخفی زندگی می کنند ، اما با وجود شایعاتی که در اطرافشان وجود دارد ، همیشه در کنار هم خوشحال هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *