شوهر ویتنامی خارج از کشور به طور تصادفی رازی را که ترانگ تران می خواست پنهان کند ، فاش کرد؟

شوهر ویتنامی خارج از کشور به طور تصادفی رازی را که ترانگ تران می خواست پنهان کند ، فاش کرد؟

[ad_1]

Trang Tran که سالها از کف پیست خارج می شود ، هنوز هم نامی است که به دلیل اظهارات و اشتراکاتی که باعث شد بسیاری از مردم از مدل قبلی “مبهوت” شوند ، توجه عموم را به خود جلب کرد.

شوهر یک ویتنامی خارج از کشور در مورد مقدار هنگفت پولی که هر ماه ترانگ تران بدست آورده آشکار می کند؟  اولین

شوهر ترانگ تران نشان داد که درآمد ترانگ تران بیش از 1 میلیارد در ماه است؟

ترانگ تران پس از بازنشستگی برای مراقبت از فرزندان خود ، راهی شغلی را به عنوان صاحب مارک رشته ای به نام او انتخاب کرد. از طریق پخش جریانی مستقیم مدل قبلی ، می توان فهمید که فروشگاه او هر روز که مشتری می آید کاملاً روان کار می کند. علاوه بر این ، ترانگ تران همچنین لوازم آرایشی می فروشد و گاهی اوقات برای افزایش درآمد خود در برنامه هایی شرکت می کند.

با شغل فعلی مشخص نیست که درآمد مدل سابق چقدر است ، اما اخیراً شوهر ترانگ ترانس لوئیس تران به طور اتفاقی راز پاهای بلند خود را می خواست پنهان کند. به گفته این تاجر مرد ، هر ماه مدل سابق مجبور است برای قرار دادن بیش از 50،000 دلار (حدود 1.1 میلیارد دلار) در گاوصندوق “مبارزه” کند. “من نمی دانم حمل ماهیانه 50،000 دلار در صندوق امانات چه حسی دارد ، اما از هر 3000 دلار پشتم بسیار راضی هستم.”، لوییس را به اشتراک گذاشت.

شوهر یک ویتنامی خارج از کشور در مورد مقدار هنگفت پولی که هر ماه ترانگ تران بدست آورده آشکار می کند؟  2

ترانگ تران و خانه اجاره ای

مشخص نیست که سهم همسر ترانگ تران چقدر دقیق است اما ترتیب اوضاع به سرعت حاصل می شود علاقه از طریق انجمن آنلاین. اکثر آنها از توانایی های اقتصادی مدل قبلی ابراز تحسین و ستایش کردند.

شوهر یک ویتنامی خارج از کشور در مورد مقدار هنگفت پولی که هر ماه ترانگ تران بدست آورده آشکار می کند؟  3

پیش از این ، ترانگ تران زمینی را به عنوان هدیه تولد برای دختر 5 ساله خود کیان لوآ خریداری کرد

شناخته شده است که ترانگ تران نیز چندین خانه دارد و آنها را اجاره می دهد. قبل از آن ، Trang Tran توجه را به خود جلب کرد میلیاردها دلار برای خرید زمین به عنوان هدیه تولد دختر مورچه 5 ساله مورچه خرج کنید. شناخته شده است که در زندگی روزمره Trang Tran همیشه شرایط مطلوبی را برای داشتن بهترین زندگی ایجاد می کند. کودکان در مدارس بین المللی ، در آپارتمانهای مجلل ، با اتوبوس و … تحصیل می کنند … این کافی است تا از ویژگی های شریف پاهای بلند پس از دوره کناره گیری از صنعت سرگرمی دیدن کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *