شوهر رویای چند شماره را در سر داشت ، همسرش با حوصله 20 سال قرعه کشی کرد تا پایان باورنکردنی را تغییر دهد

شوهر رویای چند شماره را در سر داشت ، همسرش با حوصله 20 سال قرعه کشی کرد تا پایان باورنکردنی را تغییر دهد

[ad_1]

شاید بازی در یک قرعه کشی بر اساس یک رویا یا یک اتفاق خاص در طول روز برای ویتنامی ها خیلی عجیب نباشد. ما حتی اصطلاحات خاص خود را داریم که این رویاها را “پیام رویایی” می نامیم. و غالباً این نوع “هشدارهای رویایی” اغلب به بازیکنان کمک می کند تا بزرگ پیروز شوند زیرا آنها به اعدادی که در رویاهای آنها وجود دارد ایمان دارند.

داستان “رویاپردازی” روی اعداد نه تنها در ویتنام ، بلکه در کانادای دور افتاده نیز اتفاق می افتد ، به لطف یک رویای عجیب موارد برنده شدن در قرعه کشی وجود دارد. فقط برای چنین نتایجی زن باید 20 سال صبر می کرد.

مطابق با CNNدن پراواتودوم زنی است که یک خانه دار معمولی و دارای دو فرزند است. یک روز در سال 2000 ، شوهرش ناگهان خواب عجیبی با رقم کاملاً واضح دید.

خانم دنگ با دیدن چنین “فال” ای شروع می کند تا شانس خود را با مجموعه ای از اعداد که شوهرش دوباره رویاهای آنها را می بیند امتحان کند. اما این سری اعداد آنقدر قدرتمند نبودند که مجبور شود 20 سال صبر کند تا از نتایج بدست بیاید.

شوهر رویای چند عدد را در سر می پروراند ، همسر با تحمل 20 سال در قرعه کشی در ازای یک پایان شگفت انگیز 1 بازی می کند
این زن 20 سال است که در حال تعقیب شماره “رویا” است. تصویر

همه معتقد بودند که او وقتی به چنین جعلی اعتقاد داشت ، یک مشکل روحی داشت ، “پرتاب پول از پنجره”. اما فراتر از همه گوش ها ، خانم Dun به دنباله شماره اعداد خوش شانس ادامه داد.

سرانجام ، تا دسامبر سال 2020 ، این توالی اعداد تأثیرگذار است! طبق وب سایت قرعه کشی انتاریو که در تاریخ 25 ژانویه اعلام شد ، برنده قرعه کشی با جوایز حداکثر 60 میلیون دلاری و برنده خانواده Pravatudom است.

خانم دان قادر به باور كردن چشمان خود نبود و ماجرا را گفت. در اولین روز دسامبر سال 2020 ، او و شوهرش بیکار بودند زیرا کوید -19 برای پرداخت صورت حساب به بانک رفت. ناگهان ، شوهر او در آن روز به دنبال نتایج قرعه کشی شد و اعلام کرد که زندگی خود را تغییر داده است.

شوهر رویای چند عدد را در سر می پروراند ، همسر با حوصله 20 سال در قرعه کشی بازی می کند تا جای شگفت آور 2 را جایگزین کند
خانم دنگ نتایج 20 سال آزار و اذیت مداوم را دریافت کرد. عکس: CNN

خانم پراواتودوم در مراسم بررسی جایزه گفت: “من واقعاً خیلی خوشحال بودم ، در آن لحظه گریه می کردم. واقعاً چشمهایم را باور نمی کردم.” “من می خواهم خانه ای بخرم و وقتی همه گیر تمام شد ، می خواهم به دنیا سفر کنم.”

پس از پاداش دادن چندین الماس به خود ، پراواتودوم گفت كه او و همسرش تمام قبض های پرداخت نشده را پرداخت می كنند و به فرزندان خود كمك می كنند. وی افزود: “کودکان گفتند که آنها در طول 40 سال گذشته آنقدر سخت کار کرده اند ، و بسیاری از چیزهای خود را فدا کرده اند ، به طوری که شایسته خوشبختی هستند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *