شوهر ثو فونگ در پاسخ به “اتكا” به اتهام Hoai Linh ، اختراع داستانی درباره چی تای در آمریكا صحبت كرد.

شوهر ثو فونگ در پاسخ به “اتكا” به اتهام Hoai Linh ، اختراع داستانی درباره چی تای در آمریكا صحبت كرد.

[ad_1]

هوای تام اخیراً در پاسخ به اطلاعات ارسال شده توسط دونگ تیلور ، شوهر ثو فونگ ، در مورد ورود پیکر هنرمند فقید چی تای به ایالات متحده در ویتنام ، پخش جریانی مستقیم داشت. به ویژه ، هوای تام گفت كه دونگ تیلور “شهرت” هوای لین را جارو كرده است تا مشهور شود و واقعیت های غلطی را در مورد پذیرش پیكر این هنرمند در فرودگاه بیان كند.

شوهر پنجشنبه Phuong در پاسخ به صحبت کرد

سپس شو فونگ شوهر خواننده جواب داد. در مورد اتهام “تاب افتخار” هوی لین ، دان تیلور اصرار داشت. وی گفت که 4 سال با کمدین دیدار نکرده است ، اما چون دید هوی لین مردی دوست داشتنی است ، در رای گیری برای نمایش در آمریکا از هوی لین و چی تای نام برده شده است.

شوهر پنجشنبه Phuong در پاسخ به صحبت کرد

فکر نمی کنم دیگر در نمایش ها رأی دهم ، پس فقط بایستید و این را بگویید. او هوای لین را مریض و خسته دید ، قبل از فراق برای آخرین بار تابوت چی تای را لمس کرد ، همه چیز را زودگذر دید. تمام خاطرات این سه برادر به پایان رسیده است. هوای لین که پشت ماشین نشسته و در برابر همه تعظیم می کند ، چگونه ما او را دوست نداریم؟ Hoai Tam ، لطفا به دلیل عصبانیت و ناآگاهی مشکل را احساس نکنید. هر زمان که فقط از Hoai Linh و نه چی تای نام بردید ، لطفاً در مورد آن صحبت کنید. “ شوهر پنجشنبه Phuong اعتماد کرد.

شوهر پنجشنبه Phuong در پاسخ به صحبت کرد

دونگ تیلور همچنین پاسخ داد که هوای تام برای تحویل گرفتن جسد NS چی تای در فرودگاه رعایت نکرده است.

وی گفت: “كارمندان مجلس ترحیم بسیار باهوش هستند ، آنها می گویند:” اگر هنگام فرود هواپیما برای تحویل گرفتن پیكر چی تای به فرودگاه بروید ، این كار نمی كند. ” با این حال ، من به فرودگاه نفوذ نکردم. من می شنوم که مردم می گویند اما گیر نمی آورند. او به عنوان یک هوادار که آقای Ty را دوست دارد دنبال می کند.

شوهر پنجشنبه Phuong در پاسخ به صحبت کرد

شوهر پنجشنبه Phuong در پاسخ به صحبت کرد

اگر نمی توانید راه بروید ، میلیون ها نفر آن را نمی بینند. همانطور که گفتم ، من به روند تشییع جنازه احترام می گذارم ، بنابراین نمی روم. در آخرین سفر آقای تای ، بدون اینکه کسی او را ببرد ، احساس گناه کرد. شما با آقای Ty کار درستی انجام دادید. شما نمی فهمید و عدم درک چیزی است که می خواهم به شما بگویم.

مشخص نیست که این درام به کجا خواهد کشید ، اما گزارش ها و قرار گرفتن در معرض یکدیگر از طریق پخش مستقیم و شبکه های اجتماعی تصاویر منفی از هر دو هنرمند برجای گذاشته است.

>>> همچنین نگاه کنید به: مرور یک پخش زنده توسط هوای تام ، همسر “تعقیب کننده” ثو فونگ ، به اشتباه داستان غلطی را برای استقبال از بدن NS Chi Tai در ایالات متحده تعریف کرد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *