شوهر بی خیال بیش از حد با شایعه صمیمی است ، همسر سابق او Hoang An بسیار قوی ، عالی رتبه است ، که حریف را لال می کند

شوهر بی خیال بیش از حد با شایعه صمیمی است ، همسر سابق او Hoang An بسیار قوی ، عالی رتبه است ، که حریف را لال می کند

[ad_1]

به تازگی ، بازیگر “برنج چسبنده برنج چسبناک” هوانگ آن و همسرش ویت کیو Quynh Nhu قبل از طلاق پر سر و صدا افکار عمومی را برانگیخته است. شخصی که تقاضای طلاق می کند بازیگر هوانگ آن است. در همین حال کوین نوو همچنان به چسبیدن ادامه داد.

نه تنها عشق شوهرش ، کوانگ نوو نیز هوانگ آن و معشوق شایعه اش برای پیگیری یک دادخواست پیوست. همسر سابق هوانگ آن در مواجهه با درد طاقت فرسا تصمیم بزرگی گرفت.

همسر سابق هوانگ آن پس از طلاق با خوشحالی بازگشت و با

همسر پیر هوانگ آن دخترش را پس از یک سری صدا بیرون آورد. عکس اینترنتی

به تازگی ، در صفحه شخصی خود ، همسر سابق او هوانگ آن لحظه خوشی را با دختر خردسالش به اشتراک گذاشته و از اوقات فراغت او برای دیدار با دوستانش استفاده کرده است.

همسر سابق او ، هوانگ آن ، به جای انتخاب مشاجره ، در غیاب توجه پدر ، وقت خود را با دختر خردسال خود می گذراند. در کنار آن ، کوین نوو به جای اینکه در آنجا بخوابد و غم بخورد ، با خودش وقت می گذراند تا از زندگی شاد آنجا لذت ببرد.

همسر سابق هوانگ آن پس از طلاق با خوشحالی برگشت و با

کوین نوو همچنین با دوستان خود وقت می گذراند. عکس اینترنتی

کوین نوو یک ویتنامی خارج از کشور آمریکایی است و از هوانگ آن پیرتر است. او به عنوان یک ناخن کار در ایالات متحده زندگی می کند. شغل او همچنین به کوینههو کمک می کند درآمد کافی برای زندگی راحت داشته باشد.

در زمان ازدواج با کوآنگ آن ، کوین نهو زیبایی بسیار متفاوتی از بازیگر “Clay Rice Clay Rice” دید. پس از مدتی ازدواج ، زنان ویتنامی خارج از کشور ترتیب دادند که هوانگ آن برای زندگی و یک دختر به آمریکا بیاید.

همسر سابق او Hoang Ann پس از طلاق با خوشحالی بازگشت و با یک

کوین نوو و هوانگ آن در حالی که هنوز هم پرشور بودند. عکس اینترنتی

پس از نزدیک به 2 سال دست در دست گرفتن ، هوانگ آن رابطه عاشقانه خود را با کوین نو انجام داد. این بازیگر همسرش را به خفقان دادن در خانواده خودش متهم کرد.

>> همچنین مشاهده کنید: این مرد نزد میلیاردر هوانگ کیو ظاهر شد و نگوک ترین را مجبور به شکستن قوانین کرد

در همین حال کوین نوو ، هوانگ آن را به رابطه با تام ببه ، به بی توجهی به همسر و فرزندانش متهم می کند. پیش از این اطلاعات ، بازیگر “برنج چسبناک با برنج چسبناک” بدون شک عاشق شنوایی را انکار و از او دفاع کرد.

همسر سابق او ، هوانگ آن ، پس از طلاق با خوشحالی بازگشت و با

هوانگ آن رابطه نزدیک خود با شایعه مورد علاقه خود را منتشر کرد. عکس اینترنتی

بعد از منفجر شدن همه چیز در اینجا متوقف نشد ، هوانگ آن با یک رابطه عاشقانه رسماً در جمع ظاهر شد. این دو نفر حتی از انجام اقدامات صمیمی بیش از حد که باعث داغ شدن شبکه می شود ، حتی از ترسیدن از آغوش گرفتن در یک مکان شلوغ نمی ترسند.

>> همچنین مشاهده کنید: مای تام که از شایعات خسته شده بود ، پرده را با اقدامی “با کیفیت مانند آب مقطر” پایین آورد.

در واقع ، تنها افراد داخلی می توانند دلیل این که Hoang Ann خواستار طلاق از همسر ویتنامی خارجی خود Quinn Nhu شده است ، باشند. با این حال ، رفتار هوانگ آن در این سر و صدا نیز باعث ناامیدی مردم شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *