شهروندان جزئیات غیرمعمول پیدا کردند

شهروندان جزئیات غیرمعمول پیدا کردند

[ad_1]

چندی پیش ، وانگ مای هونگ لحظه دیدار مجدد را با کمدین Truong Giang تقسیم کرد. در عکس ، هر دو وانگ مای هونگ و همسرش نها فونگ صورت قرمز را به دلیل عینک زیاد نشان دادند. با این حال ، افراد اینترنتی فقط می خواهند “با صدای بلند بخندند” به دلیل جزئیات خاص دیگر.

به ویژه ، اگر وانگ مای هونگ بسیار زیبا باشد ، تروونگ جیانگ از کانون توجه خارج می شود ، چهره او مات و مبهم است. بسیاری از کاربران آنلاین تعجب کرده اند که چرا خواننده متولد 1994 می تواند این عکس از Truong Giang را در صفحه شخصی خود منتشر کند.

وانگ مای Huong ، Truong جیانگ صورت قرمز به دلیل بیش از حد عینک ، شهروندان پیدا جزئیات عجیب و غریب 1

Truong Giang پس زمینه ون مای هونگ است. عکس اینترنتی

وانگ مای هونگ در پاسخ به س questionsالات کاربران شبکه تأیید کرد که شخصی به سبک فیس بوک خوش تیپ است: “شما زیبا هستید ، هنوز هم بدش نمی آید.” بی رحمی وانگ مای هونگ باعث گریه تروونگ جیانگ شد.

وانگ مای Huong ، Truong جیانگ صورت بیش از حد بسیاری از عینک قرمز ، شهروندان پیدا جزئیات عجیب و غریب 2

این عکس تصویر Truong Giang را بازیابی کرد. عکس اینترنتی

مشخص است که این لحظه هنگامی مورد استفاده قرار گرفت که وانگ مای هونگ برای افتتاح فروشگاه جدید به تروونگ گیانگ و همسرش تبریک گفت. تاکنون ، نها فونگ و همسرش زنجیره ای از رستوران های آشپزی را در این شهر اداره می کنند. HCMC و Vung Tau. در کار و زندگی ، وانگ مای هونگ و کمدین Truong Jiang رابطه نزدیک دارند.

>> همچنین مشاهده کنید: لو بویین “بوم باریک خانواده اوان” یک بار با دوست دان همسر سابقش ، کام دن

علاوه بر این ، زیبایی وانگ مای هونگ در عکس نیز جلب توجه می کند. خواننده متولد هانوی هر روز زیبا و جوان تر به نظر می رسد. به خصوص پس از یک دوره کاهش وزن ، وانگ مای هونگ از قبل اندامی لاغر دارد.

وانگ مای Huong ، Truong جیانگ صورت بیش از حد بسیاری از عینک قرمز ، شهروندان پیدا جزئیات عجیب و غریب 3

وانگ مای هونگ هنگامی که هکرها مجموعه ای از لحظات شخصی را با دوست پسرش منتشر کردند ، در زندگی خود با حوادث مهمی روبرو شده است. این حادثه باعث شد خواننده بخواهد همه چیز را رها کند ، جرات نشان دادن چهره خود در خیابان و فروپاشی را نداشته باشد. در همین حال ، مردم از عملیات هک به شدت خشمگین هستند.

>> همچنین مشاهده کنید: همزمانی دختر همسر جدید Kuong Doi و پسر خانواده Ho Ngoc Ha

با تشویق خانواده و دوستان ، وانگ مای هونگ به شدت غلبه کرد. خواننده به سرعت بازگشت و با محصولات با کیفیت به مسابقه موسیقی بازگشت. شناخته شده است که وانگ مای هونگ در حال حاضر دوست پسر جدیدی دارد. این خواننده بارها و بارها تصویر بیرون رفتن با دوست پسر خود را باز کرد. با این حال ، وانگ مای هونگ تصمیم گرفت دوست پسر جدیدش را خصوصی نگه دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *